Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12évet voltunk együtt a...

12évet voltunk együtt a férjemmel.3szór hagyott el, szabadságra vágyott. Külön vagyunk eltelt 2 év. Szeretne újra békülni,36éves vagyok. Kibékülnék vele akkor újra elhagyna? Szeretnék családot, félek hogy újra elmegy és itt maradok nélküle, gyerekkel

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 16:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen
2010. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
3szor elhagyott és még mindig visszafogadnád? bocs de te nem vagy normális... ilyen nőt egy pasi sem vesz komolyan. térj észhez és keress mást.
2010. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
A srác nem tűnik túl felelősségteljesnek. Nem biztos, hogy el tudja fogadni azt, hogy a baba születése utána első hónapokban ő valamennyire háttérbe fog szorulni... de természetesen te ismered, nem mi.
2010. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem ezt szeretnéd hallani, de igen, újra elhagyna. Ha eddig háromszor megtette, mi akadályozná meg negyedszer is?
2010. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
azt mondja a férjem hogy gyereket szeretne,jelenleg külföldön dolgozik,azt mondja hogy haza jön ha igent mondok.
2010. aug. 28. 17:05
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne isharagudj de szerintem neked se jó, hogy átjáróháznak nézi valaki az életed/ágyadat. Vagy kell vagy nem.

Megváltozni biztos nem fog. Amolyan kapaszkodónak tekint, hogy ne éreze magát 0nak mert már bizonyitottad neki, bármit tesz megbocsájtod. Szernitem ezeket teheted:

1, ha annyira vágysz gyerekre akkor bevállalod, hogy akár egyedül maradhatsz a kicsivel. Bár egy ilyen gyalogkakukk apukát nem igen értené a gyerek)

2,Békülsz de közben keresed a nagyŐt továbbra is

3, elküldöt a jó fenébe ahogy megérdemli s nélküle próbálsz családot alapítani más apukajellöltel

2010. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
33%

A sok negatív válasz után én azt mondanám...

...Mindenki megváltozhat.

Az ember hajlamos a másik embert "véglegesen" elítélni, miközben önmagának, akár 100x is új esélyt adna...

De talán érdemes lenne valahogy tesztelned, hogy tényleg megváltozott-e. És nem csak elhinni a "csábító" szavait.

2010. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

17:06-os vagyok.

Talán irass vele egy olyan "házassági szerződést", hogyha elhagy - bármilyen okból - , vagy megcsal - akkor tartozik neked x összeggel és a gyermeketek élete végéig havi x összeggel... És ha ezt nem tudja megadni, akkor büntethető. :)) Tudom extrémnek hangzik, de ha ennyiszer átvert, megértheti hogy már nem bízol benne. És ha ő meg őszintén gondolja veled, akkor miért is ne írna alá egy ilyesmi jellegű "biztosítékot".

2010. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom tesztelni,mert azt mondaná amit hallani szeretnék.jól ismer.
2010. aug. 28. 17:10
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember nem változik meg csak úgy. Mert még ha egyszer elhagy és észhez tér akkor oké, de ha már 3szor megtette akkor nem fog ezután sem változni. Miért is tenné? Hiszen jól tudja visszafogadod majd utána is.
2010. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!