Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12évet voltunk együtt a...

12évet voltunk együtt a férjemmel.3szór hagyott el, szabadságra vágyott. Külön vagyunk eltelt 2 év. Szeretne újra békülni,36éves vagyok. Kibékülnék vele akkor újra elhagyna? Szeretnék családot, félek hogy újra elmegy és itt maradok nélküle, gyerekkel

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 16:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nem, mert ti épp az ellenkezőjéről beszéltetek. Egyébként semmi szomorú nincs benne,hanem szerintem ez a korrekt. Mindenki vigyen annyit, amennyit megszerzett. Hol igazságos az, ha az egyik fél keres fél milliót a másik minimálbért, vesznek egy házat és fele fele arányban oszlik el váláskor? Mert szerintem ez nagyon nem az. Persze a normális az lenne ha nem válnának el, de ha már válásra kerül a sor, akkor az legyen olyan, hogy senki ne szenvedjen hiányt benne. Márpedig egy ilyen különbségnél aki a többet keresi mindenképp nagyobb hiányt szenved. Na erre való a házassági szerződés, aki amit csinál és amit tesz, amennyit keres. Ez szól arról, hogy ne lehessen kihasználni a másikat, nem arról, hogy ki lehessen.
2010. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Kérdező! Közös gyereketek van? Mármint tudom, hogy most szeretne, de van már? Vagy te egyáltalán gondoltál gyerekvállalásra? Egyszer sem kerestél másik párt magad mellé a külön töltött idők alatt?
2010. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
VAN TULAJDONA,AMI CSAK AZ Ő NEVÉN VAN.DE ABBA A LAKÁSBA NEM CSAK ANYAGIAKAT DE,KÉTKEZI MUNKÁMAT IS BELERAKTAM.KÖZÖSEN FIZETÜNK MINDENT,A HITELEKET IS.KÖZÖS FEDEZETBŐL RENDEZTÜK BE.
2010. aug. 28. 17:33
 24/38 anonim ***** válasza:
A házatok akkor közös nem? Nézd, házasság alatt nem számít mi ki nevén van, nincs mitől félned. Ha a házasság alatt vettétek a házat, akkor a fele a tiéd, nem számít mennyit tettél bele. Ha csak a lábadat lógatni jártál volna be, akkor is a tiéd lenne a fele, ettől nem kell tartanod, a néven nem múlik semmi. A házassági szerződés való arra, hogy ha a másik nem csinál semmit, akkor ne jusson neki belőle, de valószínűleg nálatok ilyen nem volt és automatikusan is közösen csináltátok és közös is. Vagy mik az aggályaid?
2010. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Közös gyerek nincs.egyikünknek sincs gyermeke még. gyerekvállalásra nálam csak orvosi segítséggel jöhet létre ,sajnos.. külön töltött idők alatt,rátaláltam egy jó érzésű embere.vele vagyok jelenleg is.
2010. aug. 28. 17:36
 26/38 A kérdező kommentje:
A LAKÁS ,ÖRÖKÖLT TULAJDON.
2010. aug. 28. 17:38
 27/38 anonim ***** válasza:
Értem :( Viszont látom nem szereted ezt az embert :( Ha szeretnéd meg sem fordult volna a fejedben, hogy visszafogadd a volt férjedet :( Tudom milyen rossz az, amikor próbál az ember mást keresni, dehát nagy Ő csak egy van. 12 év alatt én úgy gondolom kiismerted a férjed. Mi nem ismerjük. Van rá esély, hogy most tényleg komolyan gondolja az egészet?
2010. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Jaaaa, a férjed öröksége? Na az más. Az az övé, de mivel történt felújítás annak az összegének a fele akkoris téged illet, szóval nyugi annyira nem egyszerű ez az egész :)
2010. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Van rá esély, igen hogy most tényleg komolyan gondolja,de arra is van esély,hogy nem.
2010. aug. 28. 17:42
 30/38 anonim ***** válasza:
Szerintem azért hozhatta fel a gyerek témát, hogy ez maga a biztosíték arra, hogy komolyan gondolja.
2010. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!