Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12évet voltunk együtt a...

12évet voltunk együtt a férjemmel.3szór hagyott el, szabadságra vágyott. Külön vagyunk eltelt 2 év. Szeretne újra békülni,36éves vagyok. Kibékülnék vele akkor újra elhagyna? Szeretnék családot, félek hogy újra elmegy és itt maradok nélküle, gyerekkel

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 16:52
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

17:06-os

"házassági szerződést"jól hangzik.de nem tudom ,hogy megvalósítható ez így . ?

2010. aug. 28. 17:13
 12/38 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom külföldön elég jól keres. Én nem áldoznám fel a fizetésemet és a jómódomat azért, hogy legyen férjem meg gyerekem,szóval valószínűleg komolyan gondolja. Csak úgy nem jön haza senki, akinek jó ott. Én visszafogadnám.
2010. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám vissza. Nem becsül, nem szeret téged. Mert akkor nem hagyott volna el 3!szor. Valószínűleg nem talál mást, ezért kellesz te, de ha egyszer talál, simán elhagy. Figyelj, simán találsz olyat is, akinek te kellesz, és aki szeret, nem hagy el egyszer se. Na az olyantól kell gyereket vállalni.
2010. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

17:16-os, de lehet hogy már nem jó neki külföldön... és amúgy is haza jönne, de ez így nagyon jól eladható szöveg, hogy "csak miattad mennék haza".


17:06-os vagyok. Igen szerintem megvalósítható a házassági szerződés. Ügyvéd jelenlétében, tanukkal. De lehet már eleve valami olyasmit kellene belevenni, ami a tulajdonában van. Egy ház pl. amit ténylegesen el tudsz tőle venni, hogyha cserben hagy. És szerintem bele kéne venni a szerződésbe az okokat is. Sőt még lehetne benne olyan záradék is, hogyha gyanus lesz és magánnyomozót fogadsz és bebizonyosodik, hogy igazad van, akkor a nyomozó költsége is őt terheli. :)

Szerintem ez nagyon vagány lenne, és tuti beijed ettől, hogyha nem őszintén akarja veled újra kezdeni.

2010. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
17.16: nem mindenkinek megy ám jól külföldön. Lehet rezeg a f.aszinak a léc, ígyis-úgyis hazajönne, csak beadja a kérdezőnek, hogy miatta, hogy jobban visszafogadja. Egy olyat, aki azért jön vissza, mert nem jött be neki odakint a Zélet, nem fogadna vissza senki.
2010. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Neeem, mi ez már, hogy a jogos tulajdonát elvenni? Azért, mert elhagyta háromszor, még senkinek sincs joga a vagyonát elszedni tőle. A házassági szerződés értelme pont az, hogy kisemmizés ne legyen, tehát mindenki azzal távozzon, amit hozott és amit szerzett. Akkor lenne értelme, ha a nőnek lenne háza és nehogy elvegye a faszi, de ez hogy elvenni a házát, ha elhagyja egy marhaság. Soha nem mennék bele ilyenbe és pofám se lenne elvenni a másét.
2010. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi, hogy nem feltétlenül kell eljutni a megvalósításáig a szerződésnek... már jóval előtte megtudhatod, hogy komolyan gondolja-e. Ez jó teszt lehet.

Fogalmazd meg ezt a szerződést és küld el neki. Mondd meg neki, hogyha ezt hajlandó aláírni akkor jöjjön haza, szivesen várod és kezdődhet a közös család projekt. :)

2010. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Ha nem megy jól neki külföldön akkor a gyerekre mi a magyarázat? Biztos nem akar a semmibe csinálni egyet. Ha csak simán vissza akarna jönni azt mondanám tök logikus az érvetek, de így, hogy gyerek is, nem hinném, hogy ez áll fenn.
2010. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

17:21.

Pont az a lényege, hogy ne kerüljön sor arra, hogy elvegye tőle a tulajdonát.

Ez csak egy biztosíték arra, hogy nem vágja át mégegyszer.

Egyébként pedig szerintem elég szomorú, hogy a mai világban büntetlenül cserben lehet hagyni a társunkat és "csak" azzal távozunk, ami amúgy is a mienk volt. Miközben az évek során sokkal többet feladtunk és segítettünk a másiknak abban, hogy megszerezze azt, ami végül "csak" az övé lett.

2010. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a véleményeteket.Elgondolkodtat minden egyes válaszotok.NAGYON JÓ VOLT 12 ÉVBŐL 8,ezért nehéz a döntés.Mást mond a szívem és mást az ész.
2010. aug. 28. 17:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!