Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kezelni az...

Hogyan lehetne kezelni az alábbi helyzetet, hogy senkinek se legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés

A párom 61/F, én 30/N. Neki van egy 34 éves gyermeke.


3,5 éve vagyunk együtt és különböző okok végett csak holnap találkozom vele elsőnek személyesen egy ebéd keretében.


Hogyan kezeljem a szituációt, hogy a lánya idősebb, mint én?

Ha támadólag nyit felém, hogyan reagáljak? Szállják vitába vele vagy hagyjam rá?


Nagyon izgulok, hogy mit fog reagálni, gondolni.


2021. júl. 31. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
29%
Legalább elvált a pasi, nem csak hazudozik neked, hogy téged szeret.
2021. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a gyakoris kérdések nagyobbik hányadát a szerkesztők írják. a hozzászólások nagy része is tőlük jön. Valószínűleg orbán fizeti, hogy a nép itt marja egymást, ameddig ellopja a háttérben az országot alólunk. /Ez már meg is történt/ Azt hiszem ha a szerkesztőket kizárnák innen, csak napi pár kérdés, és pár válasz lenne.
2021. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!