Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kezelni az...

Hogyan lehetne kezelni az alábbi helyzetet, hogy senkinek se legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés

A párom 61/F, én 30/N. Neki van egy 34 éves gyermeke.


3,5 éve vagyunk együtt és különböző okok végett csak holnap találkozom vele elsőnek személyesen egy ebéd keretében.


Hogyan kezeljem a szituációt, hogy a lánya idősebb, mint én?

Ha támadólag nyit felém, hogyan reagáljak? Szállják vitába vele vagy hagyjam rá?


Nagyon izgulok, hogy mit fog reagálni, gondolni.


2021. júl. 31. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
98%

#22, Biztos neki is fura és szokatlan lesz.


Pláne ha kiderül, hogy évek óta az apja szeretője vagy.

2021. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
82%

Majd szépen kiderülnek a dolgok elszólásokból a családnak is.


Szerető voltál, közöd van a váláshoz és reszketsz 30+osan, hogy valaki elvegyen... a házasság az mindenképp kell, mert gondolom már kiszámoltad az özvegyi (gyerekrésznyi) örökséget és a házban is halálodig lehetsz.... persze... csakis szerelemből kell majd 30 év korkülönbséggel házasodni, vèletlenül sem motiválnak az anyagi javak...

Hát a lány helyében igen utálnálak.

Azért amivel hozzájárultál a családunk széteséséhez és tartod a markod mindannak a feléért (!) ami a létezésed nélkül csak engem illetne egyszer és sem én, sem te, de az én felmenőm dolgozott meg érte.

Nem nyugodnék, amíg apámmal meg nem értetem, miért védené egy házassági szerződés őt magàt is tőled...

Fujj. Cafka szerető vagy, de apám is egy megcsaló, jellemtelen ember lenne. Mindent megtennék, ami a jog szerint rendelkezésemre áll, hogy ne használd ki.

2021. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
83%
Aha.. szóval Te vagy a hülye szerető aki miatt elhagyta az asszonyt.. Mit vársz?
2021. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
88%
De egy gusztustalan picsa vagy.
2021. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
97%
Még volna pofád barátnősdit játszani az apád lányával?
2021. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan annyi idős vagy, mint a gyereke, hogyhogy nem bizarr ez neked?
2021. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
12%

A válást is nehezen viselte.


Egy gyerek nehezen viseli. Ő egy 30 feletti felnőtt nő.

2021. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
98%

A válás után direkt vártunk az összeköltözéssel, hogy ne legyen az, hogy én "barmoltam szét" a családját


Banyek, de szánalmas... Szerinted mindenki hülye? Azt gondolod, nem tudják, hogy téged dugott, míg nős volt?

2021. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
94%

Így azért már kicsit más a történet.Elhiszem hogy elmúlt a szerelem


A kérdező már a válás előtt két és fél évvel a nője volt...

2021. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
17%
mennyi rosszindulatú ember van itt. ezen mindig elcsodálkozom. ti tökéletesek vagytok, vagy mi a fene? miért nem lehet elfogadni, hogy másnak máshogy jó? miben zavar titeket? állandóan bántani kell valakit? aki nem úgy gondol valamit, az csak rossz lehet? két mondatból mindenki pontos diagnózist állít fel, és jobban tudja, hogy a kérdező mit gondol, mint saját maga. eszem megáll.
2021. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!