Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kezelni az...

Hogyan lehetne kezelni az alábbi helyzetet, hogy senkinek se legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés

A párom 61/F, én 30/N. Neki van egy 34 éves gyermeke.


3,5 éve vagyunk együtt és különböző okok végett csak holnap találkozom vele elsőnek személyesen egy ebéd keretében.


Hogyan kezeljem a szituációt, hogy a lánya idősebb, mint én?

Ha támadólag nyit felém, hogyan reagáljak? Szállják vitába vele vagy hagyjam rá?


Nagyon izgulok, hogy mit fog reagálni, gondolni.


2021. júl. 31. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
94%
30 általánosságban tényleg ilyen a GYK, de most tett szívedre a kezed. Ha te lennél a lány helyében, szívesen találkoznál azzal a csajjal aki titokban elszerette anyádat? Hameg nem tudnád és iylen sunyin mutatnák be neked, nem éreznéd magad előbb-utóbb átverve?
2021. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
10%
nyugodtan le lehet pontozni. nem zavar. 😀
2021. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
98%
30, miért, mit lehet arra mondani, hogy azért most költöznek össze, nehogy azt gondolja bárki, miatta váltak? Évekkel a válás előtt a szeretője volt.
2021. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
25%

31 szerintem az élet ilyen. voltam már nagyon szerelmes. miközben férjnél voltam. el kellett telnie 2-3 hónapnak, hogy megmondjam otthon, hogy vége.

azt gondolom, bár elég kiszolgáltatottság tesz, de nem tudod irányítani. és nem gondolom, hogy ez 60 éves korban nem történhet meg.

én mondjuk nem titkoltam el a gyerekeim elől, de a kérdezőt is értem. mert amíg nem voltak biztosak magukban, addig nem akarták elmondani. ez nem hiszem, hogy bűn lenne. ha a lány érett felnőtt, akkor megérti, még akkor is, ha biztos fájdalmas lesz neki. itt tulajdonképpen attól függ az egész, hogy milyen a kapcsolata az apjával. én a gyerekeimnek elmagyaráztam, bár ők még tinik voltak. ők sem örültek, de elfogadták, mert szeretnek engem.

2021. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
12%
33 valamiért a szeretője lett. és ne gyertek azzal, hogy fiatal punci.csak a puncija miatt nem válik el miatta
2021. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
98%
30as. A lány apja bántotta a feleségét, átverte, megalázta, a kérdező pedig ebben boldogan volt partner. Ezen nincs mit elemezni, ezen nincs mit tudni. Ez csak simán undorító, bárhogyan is forgatod.
2021. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
98%

"mert amíg nem voltak biztosak magukban, addig nem akarták elmondani. ez nem hiszem, hogy bűn lenne."


Pont ez a "bűn", ez az undorító. Hogy csak akkor hagyod ott a "biztosat", ha már megvan az új hely fixen. Hazudozol, nem vállalsz felelősséget, nem vállalsz kockázatot, nehogy két szék közül a földre ess. Elég szánalmas, hogy erre valaki büszke, hogy gyáva és gerinctelen.

2021. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
20%

36 ezt mondom. te ezt tudod. hogy honnan, az rejtély.

soha nem látsz bele mások kapcsolatába.csak azt gondolod, hogy igen, és jól megmondhatod a véleményed. és gondolom a te kapcsolatod tökéletes, soha nem hibázol, soha nem döntesz rosszul.

2021. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
12%

37 esetleg az megfordult a fejedben, hogy nem csak ez lehet az indok? és igen, akár az is lehet, hogy nem mindenki tudja egy pillanat alatt eldönteni, hogy mit kéne tennie?

egyébként azt gondolom, hogy a nők ilyen esetben jobban tudnak dönteni

2021. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
98%
Én is felnőtt vagyok, de ha az apám egy velem hasonló korúval csalná anyámat, nemhogy nem ülnék le vele egy asztalhoz...kifejezetten egyértelművé tenném, hogy nem szívesen látott.
2021. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!