Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kezelni az...

Hogyan lehetne kezelni az alábbi helyzetet, hogy senkinek se legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés

A párom 61/F, én 30/N. Neki van egy 34 éves gyermeke.


3,5 éve vagyunk együtt és különböző okok végett csak holnap találkozom vele elsőnek személyesen egy ebéd keretében.


Hogyan kezeljem a szituációt, hogy a lánya idősebb, mint én?

Ha támadólag nyit felém, hogyan reagáljak? Szállják vitába vele vagy hagyjam rá?


Nagyon izgulok, hogy mit fog reagálni, gondolni.


2021. júl. 31. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
92%

"jaj, de szerintük, amíg nem vált el, addig találkozni is tilos. én mondjuk két évig váltam. ez nagyon életszerű lett volna."


Azért az te is érted ugye, hogy van különbség aközött, hogy már kimondtátok, hogy vége, csak a papírok nincsenek meg, meg aközött, hogy megb_szod a ribid, aztán hazamész és úgy teszel, mintha minden rendben volna. A kérdező maga írta, hogy eleinte csak ba_ni jártak össze, a gennyedék utána vidáman hazament a feleségéhez.

2021. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
98%

"Hogyan lehetne kezelni az alábbi helyzetet, hogy senkinek se legyen kellemetlen?"


Sehogy. Szerintem már annak is örülhetsz, ha csak "kellemetlen" lesz az első találkozás, és amire utána számíthatsz.

2021. aug. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
80%

Tisztázni kéne, hogy addig a két és fél évig, amíg még házas volt a párod, de te már a párja voltál, az exfeleségével rendben volt a házasságuk, szerették-e egymást, és te romboltad szét, vagy te már a megromlás után érkeztél. Ha előbbi, akkor mindenkinek kellemetlen, és erre nincs megoldás. Ha utóbbi, akkor ezt neked és a párodnak kell elmagyaráznotok annak, akinél fontosnak tartjátok, hogy elfogadjon benneteket. De ne te egyedül bizonygasd, mert az inkább kapálózásnak tűnik majd.


Láthatod, nem írok semmi leszólót több infó hiányában. Amúgy a párod mit mond, előtted is végleg megromlott a házassága? Mert hogy a te véleményed szerint igen, az önmagában lehet, hogy nem elég info (de lehet, hogy úgy van, ahogy mondod).

2021. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
92%

#51, A kérdező maga írta, hogy eleinte csak ba_ni jártak össze, a gennyedék utána vidáman hazament a feleségéhez.


És odadobta a gatyáját kimosni az asszonynak, miután lemászott a szeretőjéről. Pfuj.

2021. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
20%
te ott voltál, hogy mindent ilyen pontosan tudsz?
2021. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
93%

55, nem kellett ott lenni, a kérdező leírta, hogy miatta váltak.


nem értette miért válnak ennyi év után. (Nem tudják, hogy miattam.)

2021. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
92%
Kerdező, az utolsó hozzászólásodra reagálok. Semmilyen körülmények között ne kezdd el a lányának azt magyarázni, hogy "ha az apjáék között minden rendben lett volna, te nem kerülsz képbe". Ez nagyon sértő és lássuk be, semmi közöd hozzá. Ne ítéld meg a lány szüleinek a kapcsolatát semmi módon. Elég, ha csak annyit mondasz, nagyon szereted az apját és komolyan gondolod vele a holtomiglan-holtodiglant.
2021. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
7%
56 nem arra gondoltam. a többi részletre
2021. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim válasza:
16%

#30 persze, a gyk nagyreszt otthon unatkozó anyucik, megcsalt, elhagyott felesegek játszótere,mit vársz? Jön egy ilyen sztori és rögtön lehet fantáziálni, ráhúzni a klisét, fröcsögni.


Lehet engem is utálni, van egy 10 évvel idősebb fejem,aki elvált hozzá egymásba szerettünk. Ma gyerekünk vannak, éljük a szürke hétköznapokat,ugyanúgy szeretjük egymást és működik a kapcsolatunk meg a szex.az ex nej az elviselhetetlen 8 ev alatt a 9. pasija is dobta, pedig a gyerekeik közös felügyelet alatt vannak, tehát bőven van szabadideje. De ő mindig is egy hisztis,féltékeny, pénzköltőgép volt, csak jó a marketingje.

Külön poén,hogy szemelyi edző, tőlem sokkal jobban néz ki, cici is meg van csináltatva, mégis belemszeretett a férje.

2021. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
88%
Lelkiismeret furdalásod van a gyerekével szemben? Lehet is, mert hibás vagy!
2021. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!