Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek ilyen...

Mit tegyek szerintetek ilyen esteben?

Figyelt kérdés

Hazaköltözik 10 év után a nővérem mert összeveszett a párjával. Na most születésünk óta panelban lakunk vagy lakok mai napig a szülőkkel mert nekik sem volt pénzük családi házra és nekem sincs fix munkám meg hogy albérletet béreljek hát még saját lakást vegyek. Úgy képzeljétek el hogy pár éve éjszakánként aludni nem tudok annyira zavar már a kicsi lakás meg hogy mindent áthallok és ez nem is élet így. Most hogy hazaköltözik a nővérem megint az lesz mint kiskorunkban. Csak hogy már ő is 31 éves én meg férfi vagyok és 28 éves a szüleink meg elmúltak 60 évesek és így élünk vagy megint fogunk élni ha hazaköltözik egy 2 és fél szobás panelban. Ebből meg aztán hatalmas veszekedések lesznek állandóan hiszen mindenkinek van egy szokása. A nővéremnek van fix munkahelye meg fizetése mégse megy albérletbe. Mondtam neki inkább adok neki az alkalmi fizumból havi 50 ezret plusszban csak ne éljünk megint úgy mint 10-20 éves korunkban. gyerekként. Viszont ő nem akar albérletbe menni egyedül azt mondta 31 évesen. Mit lehet tenni szerintetek? Nekem meg egyenlőre kiszámíthatatlan a munkahely és így nehezen tudnál albérletet bérelni és barátnőm sem volt soha.

28/f


2021. júl. 30. 21:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy ő mikor pattan le? Ő eddig sem volt ott, okoska! Csak most kell neki átmenetileg segítség. Te meg még mindig nem voltál képes önállósítani magad. De már azt várod, hogy ő kotródjon el. Jófej gyerek lehetsz. Biztosan ok nélkül nem bír. Vedd már észre magad, légyszi. Csak van azért hiba benned is, ha se normális munkát nem tudsz szerezni, se nőt.
2021. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
31-es: Eddig is itt lakott itt volt napközben ide volt mindig is bejelentve csak nem itthon aludt. Biztosan ok nélkül vagyok én is ilyen vele. Az hogy milyen a viszonyunk egy másik kérdés, az hogy én a szülőkkel jól kijövök megint másik kérdés. De nem is erre vonatkozik. A kérdésem az hogy 4 felnőtt hogyan fog elférni ebbe a kis panelba hosszú távon? Ennyi. az hogy mi miért van azok már nem tartoznak ide.
2021. júl. 31. 18:32
 33/40 A kérdező kommentje:
TEhát értéstek akkor mmert úgy látszik nem megy be nektek a kérdésem. Itt nem arról van szó hogy nekem vagy neki kell elköltözni, vagy hogy ki lakott otthon vagy ki nem lakott otthon x ideig itt arról van szó hogy se ő se én nem éltünk még önálló életet külön a szülőktől és azért ő 31 éves és megtehetné és én is csak nekem éppen nincs fix munkám. És mielőtt ebbe is megint beleköttök én szakács voltam csak a covid miatt elvesztettem tavaly a munkahelyemet és azóta nem nagyon vesznek fel dolgozni csak ilyen 12-16 órás munkákra amiket termézetesen nem fizetnek ki. Tehát a szülőknek az a baja hogy ő meg én nem akarunk külön költözni én azért mert nem tudok ő meg azért mert nem akar. Ezértmondtam neki az aelbérletet. Mert a szülők 2-en is alig férnek el ebbe a panelba hát még 4-en. Remélem azért mostmár bemegy a kérdésem mielőtt tovább szidtok.
2021. júl. 31. 18:36
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kérdésedre válaszolva: nagyon rossz lesz, készülj fel, mivel minden megoldást élből és sértődötten visszautasítottál, nem tehetsz mást, mint hogy tűrsz.
2021. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Átmeneti segítség meg nincs hiszen lakásra sem gyűjt ő sem. Tehát valszeg ha nem lesz párja márpedig ez a élete során a 10 pasija aki dobta őt a stílusa miatt akkor 45 éves korában is a szülőkkel fog élni?
2021. júl. 31. 18:39
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is ugyanannyi joga van ott lenni, mint neked. Amúgy meg a szakács kb csak aludni jár haza. Ne mondd, hogy nem, mert tudom. Nem véletlenül nem vagyok már az. Dolgozd be magad valahova. Ha nem ütöd meg az elvárásokat, nem fognak hívni. Ilyen nyavalygós vagy a melóban is? Hol laksz? Pesten, megyeszékhelyen olyan nincs, hogy nincs meló. Kisvárosban mef valószínűleg ismernek, azért nincs...
2021. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
36-os: Ezt a jogi dolgot döntség el a szülők mivel az ő nevükön van a lakás. Hosszútávon ez nagyon kéynelmetlen lesz hiszen nem vagyunk már gyerekek nekem is van szokásom a tesómnak is a szülőknek is. Anyám meg apám nem alszik együtt tehát mindenki külön szobában van ha hazaköltözik a nővérem akkor az apámnak vissza kell költöznie az anyám szobájába amibőől óriási veszekedések leszenk és a végén meg az lesz sztem 1 hét után hogy vagy a szülők mennek albérletbe vagy pedig én meg a nővérem.
2021. júl. 31. 19:23
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se te pattogjál, mert elég visszás dolog, főleg úgy, hogy te is ott vagy. Abba is törődj bele, hogy nem csak neked vannak dolgaid, hanem neki is, kutya kötelességed tolerálni, mert a tieid is el vannak viselve. Durva kettős mércével gondolkodsz. Fejezd ezt be most már, mert rettentő szánalom.
2021. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... Veled felesleges kommunikálni is, hiszen mindent is meg tudsz magyarázni. Azzal semmi probléma, hogy teljesen logikátlan a gondolkodásmódod, kettős mérce, úgy ahogyan az előttem lévő írta...

Miért van az, hogy itt mindenki egyféleképpen értette a kérdésed és a magyarázkodásod? Tehát legalább 20 ember nem értette meg a kérdésed, vagy veled van a baj? De gondolom mi húszan vagyunk hülyék, te meg a kis áldozat, akinek nem értjük a gondját.

Ha tudsz válaszolni a saját kérdésedre (mert ugye megválaszoltad), és csak az a válasz jó amilyet te hallani akarsz, akkor miért tetted fel a kérdést?

Ha a gyakoris válaszolók nagy százaléka a kérdező hibáztatják, akkor miért tetted fel a kérdést? Ha annyira szarok a gyk-s válaszolók, akkor miért tettél fel itt kérdést? Na ugye?

Egyébként... 30 éves létedre olyan az írásképed, mint egy kamasz kisgyereké, szóval miről is beszélünk? Ismered a vesszőt? Mert ahogyan látom nem igazán.

2021. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Így ugye érthető is, hogy miért nem képes hosszútávon megállni a helyét szakácsként sem.
2021. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!