Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek ilyen...

Mit tegyek szerintetek ilyen esteben?

Figyelt kérdés

Hazaköltözik 10 év után a nővérem mert összeveszett a párjával. Na most születésünk óta panelban lakunk vagy lakok mai napig a szülőkkel mert nekik sem volt pénzük családi házra és nekem sincs fix munkám meg hogy albérletet béreljek hát még saját lakást vegyek. Úgy képzeljétek el hogy pár éve éjszakánként aludni nem tudok annyira zavar már a kicsi lakás meg hogy mindent áthallok és ez nem is élet így. Most hogy hazaköltözik a nővérem megint az lesz mint kiskorunkban. Csak hogy már ő is 31 éves én meg férfi vagyok és 28 éves a szüleink meg elmúltak 60 évesek és így élünk vagy megint fogunk élni ha hazaköltözik egy 2 és fél szobás panelban. Ebből meg aztán hatalmas veszekedések lesznek állandóan hiszen mindenkinek van egy szokása. A nővéremnek van fix munkahelye meg fizetése mégse megy albérletbe. Mondtam neki inkább adok neki az alkalmi fizumból havi 50 ezret plusszban csak ne éljünk megint úgy mint 10-20 éves korunkban. gyerekként. Viszont ő nem akar albérletbe menni egyedül azt mondta 31 évesen. Mit lehet tenni szerintetek? Nekem meg egyenlőre kiszámíthatatlan a munkahely és így nehezen tudnál albérletet bérelni és barátnőm sem volt soha.

28/f


2021. júl. 30. 21:37
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
20-as: Én miért is lennék szánalmas? Bennem van az akarat hogy elköltözök. A nővérem szánalmas hogy benne egyáltalán nincs akarat.
2021. júl. 31. 08:24
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden értelmes lehetőséget kigolyóztál, amit itt tanácsolták, erős a gyanúm, hogy csak panaszkodni, meg vergődni jöttél ide, remélve, hogy majd a csúnya gonosz nővéredet kórusban fogjuk szidni veled. Hát nem. És ezekkel a kondíciókkal csak egy dolgot tehetsz: tűrsz, és hálát mutatsz a szüleid felé, amiért ők meg eltűrnek téged.
2021. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Majd megfenyegetem a munkáltatókat hogy mi az hogy nem vesznek fel kezdőket vagy akárkiket munkahelyre dolgozni. Meg milyen dolog már hogy csak a legjobbakat veszik fel. Akik nem a legjobbak azokkal meg mi lesz? Borzalmas ez a magyar mentalitás sajnos és sajnos itt a válaszolók többsége se különb. A pénzcentrum írta meg amúgy is hogy manapság az emberek ismertséggel tudnak csak elhelyezkedni bármilyen munkahelyre vagy családi vállalkozásban dolgoznak az emberek. Újságos álláshirdetések már nincsenek a neten lévő ami jó lenne állás onnan meg semmi visszajelzést nem kap az ember. Jah és sok helyen telefonszám sincs megadva. értsd: Mennék az aldi logisztikai központba bejelentett munkahelyre dolgozni mondjuk raktárosnak. Jelentkeztem elküldtem a jelentkezést sőt vissza is írtak. Aztán közölték hogy ezúttal más jelöltet választottak és be sem hívtak interjúra. És ehhez a munkához amire jelentkeztem nem kell túl nagy ész. Meg se indokolják amúgy hogy mi alapján döntenek mivel ez nem áll jogukban és így bar..omi nehéz rájönni hogy mégis mi a hiba.
2021. júl. 31. 09:40
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban borzalmas mentalitással rendelkezel. Nem csoda, hogy nincs munkád, sem barátnőd. Te nem bírsz elviselni senkit, de más sem téged. Gondolom, olyan állás felelne meg csak, amire nem nagyon van esélyed, de lentebb nem adnád, mert akkor szembe kéne nézni azzal, hogy hol is van a te szinted. És van pofád sajnálni a szülői otthont a másiktól, holott te ott pöffeszkedsz 28 évesen. Az igen. Egyelőre te vagy az, akinek baja van, menjél te, vagy fejezd be a hisztit. Óriáscsecsemőm
2021. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadra számíthatsz, ha el akarsz költözni. "Én akarok 28 évesen külön élni ő viszont nem akar 31 évesen külön, egyedül lakni viszont ú utál engem ezért értelenszerűen én se vagyok vele jóban."
2021. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
A kéárdséemet abszolút nem értitek de igazából mindegy is. Nem azzal van bajom hogy ki hol lakik vagy nem laki, hanem hogy 4-en nem fogunk elférni egy panelban 4 felnőtt. Szóval a megoldás az lesz hogy a ha a nővérem ennyi idősen nem akar elköltözni akkor megyek én és akkor a szülőktől kérek pénzt hogy amilyen albérlet árak vannak ne haljak éhen mondjuk. Más megoldás nincs. Egyébként miért is számítok borzalmas mentalitással? Meg mi az hogy nem bírok elviselni semmit? Én elviselek bárit a nővérem viszont nem visel el engem 10 éve, én les..om hogy ő él csak mindig amikor itthon van provokál meg ő az tipikus veszekedős nőszemély. És én már előre tudom mi lesz veszekedések hada ezért írtam ki a kérdést hpogy mi m,ódon lehet ezt megváltoztatni, mert nekem nincs pénzem albérletre meg saját lakásra meg ő neki sincsen viszont neki van fix munkahelye egyenlőre. Sajnálom a sok gyks- kérdezőt amúgy hogy abszolút nem értik egyes válaszolk a kérdéseket csak ocsmány módon szidják bármilyen kérdezőt is. Már olvasgattam itt ebben a témakörben is és érdekes módon mindig a kérdező a hibás aki kiiírja a kérdést. Gratulálok ehhez. Munkához visszatérve: Nem azért nicns fix bejelentett munkahelyem mert olyan a mentalitásom hanem azért nincs mert mindig találnak jobbat és az a 200 másik jelentkező mehet ahová akar. Ezért élek csak alkalmi melókból és érdekes módon elég jól dolgozok azért keresem meg a havi 300 ezret.
2021. júl. 31. 13:27
 27/40 anonim ***** válasza:
Jajaja, persze, persze.
2021. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha elköltözöl, a szüleidtől kérsz pénzt, mert nem tudsz megélni, de havi 300 ezret keresel? 12:27es hozzászólásodban olvasható mindkét infó. Továbbá: nem kellesz sehová, de remek munkaerő vagy.?! Nem tudom, pontosan, milyen városról beszélünk, de Budapesten napi fizetéssel, szerződés nélkül napi 2000 ftért tudsz szobát kapni. Ez havi 60ezer. Emellett meg tudsz élni, félre is tudsz rakni, és lepattanhatnál végre a szüleid nyakáról, akiknek ugyanúgy elegük lehet belőled, mint a nővérednek, meg itt mindenkinek.
2021. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
28-as: A nővérem 3 évvel idősebb nálam ő mikor pattan le úgy hogy van fix munkaehyle jó pár éve a szüleink nyakáról? Addig a szülők tőlem sem várnak el semmit hogy elköltözzek értelemszerűen. Fellehetne fogni végre a kérdésemet. Nekem nem szoba kell hanem lakás az meg csak szerződssel lehet. Ha ennyire értetlen itt valaki jobb ha nem is válaszol a kérdésre.
2021. júl. 31. 16:53
 30/40 A kérdező kommentje:
28-as: A szüleimmel én jól kijövök szóval mi az hogy elegük van belőled. Nem is ismersz engem. Jézuosom milyen válaszok. Én azt írtam hogy a nővérem és én nem vagyunk egymással jóban amihez a szülökhöz semmi közünk. ÉS nem én vagyok rosszban a nővéremmel hanem ő nincs jóban vele. Az anyámmal és apámmal megvagyok.
2021. júl. 31. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!