Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz-e? Mennyire...

Ez nagyon gáz-e? Mennyire ítélne el a mai világ ez miatt?

Figyelt kérdés

26,5 éves lány vagyok, akinek nyár elején lett vége a komoly kapcsolatának. Már nem vagyok kibukva egy kicsit sem ez miatt, mert a férfit akivel együtt voltam én hagytam ott. Ami miatt otthagytam az az volt, hogy régebben még a kapcsolat elején ő megcsalt engem és én ezt nem tudtam megemészteni. S ez után meg én csaltam meg őt egy másik fiúval, aki miatt szakítottunk, majd vele se lett semmi.


Most viszont egyedül vagyok és nem vagyok olyan embertípus aki félre szeret lépni. Szeretem egyenesen elintézni a dolgokat, bár tudom, hogy most nem voltam az a legutóbbi esetben. Vágyom arra, hogy új életet kezdjek. S akkor rátérek a lényegre. Szóval: én 26 éves lány vagyok és van egy nagyon jó társasági köröm, ahova napi szinten eljárok. Itt a 17 évesektől a 40 évesig mindenféle ember előfordul. Én a fiatalabbak közé tartozom. Nos, nekem megtetszett egy fiú, aki most lesz 17 éves. Nem tehetek róla és nem fogok most nektek önámítós mondatokat írni mint mások, hogy pl "de nem tűnik annyinak, mert már nagyon komoly a korához képest" stb.stb. Nem. Nem tűnik idősnek (sajnos). Látszik rajta, hogy mennyi. Megjegyzem még hogy úgy tűnik bejövök neki.


Szerintetek gáz-e ez a helyzet ?


Előre is köszönöm az értelmes és építő kritikákat!


26,5 (szóval decemberben leszek 27) L :)


2010. aug. 28. 15:56
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
23%

Mint EGYENJOGÚSÁGÉRT küzdő feminista, azt mondom, amit egy 27 éves pasinak mondanék, ha egy 17 éves lánnyal akarna kikezdeni: NE!


Hihetetlen, hogy ha a pasi az idősebb, akkor perverz szatír, a lány meg hülye ribanc. De így akkor te is az leszel, tessék. Te vagy a perverz szatír, a kisfiú meg a hülye ribanc.


És az is elég gáz, hogy 26 ÉS FÉL évesnek mondod magad... 10 év alatt mondtuk mindig hogy "és fél", hogy mi már bizony nagyok vagyunk.


Az egész gáz, úgy, ahogy van.

23/L

2010. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem! :D Egy kicsi szócskán így kiakadni.
2010. aug. 28. 18:25
 43/47 A kérdező kommentje:
Szerintem kur...vára mindegy, hogy hogyan mondjuk, nem? :D
2010. aug. 28. 18:26
 44/47 anonim ***** válasza:

Kedves Pedomama!

Nagyon elítélne a világ miatta.

De összeilletek -bár kinézetre egész bizotsan nem-, de az írásaid alapján olyan 16 éves szinten lehetsz.

Én szurkolok nektek.:)

2010. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Hmm, ez a kérdés elgondolkodtatott, de rendesen.

Egyrészről nem tartom jó ötletnek, mert sok az a 10 év. Másrészt meg mit pofázok, mert Én most is jobban örülnék egy 27 évesnek, mint egy velem egykorú 21évesnek.

Próba cseresznye, de tartósan ne tervezz vele.

2010. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy 16 éves amikor én 25 voltam.Azóta is tartjuk a kapcsolatot neten,még most sincs rendes kapcsolata,azt mondja,minden lányban engem keres.Nálunk ő erőltette a dolgot.
2010. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Szia!! Én nekem annyi a tippem hogy ha úgy gonodolod hogy lehet köztetek vami akknyugodtan végj bele de azt azért megjegyzném hogy te 27 vagy ő pedig 17 és nem is a körklönbség hanem az hogy nembitos h ő szeretne eg ilyen kapcs. A másik pedig az még értelen és tapasztalatlanés nem biztos h egy iagzi kapcs. lesz belőle!!! De én szurkolok hez a dolog ettőtök kzött sikerljön!! És ha összejön akk sok bldogságot ha nem akk megértheted 17!!!
2010. aug. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!