Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz-e? Mennyire...

Ez nagyon gáz-e? Mennyire ítélne el a mai világ ez miatt?

Figyelt kérdés

26,5 éves lány vagyok, akinek nyár elején lett vége a komoly kapcsolatának. Már nem vagyok kibukva egy kicsit sem ez miatt, mert a férfit akivel együtt voltam én hagytam ott. Ami miatt otthagytam az az volt, hogy régebben még a kapcsolat elején ő megcsalt engem és én ezt nem tudtam megemészteni. S ez után meg én csaltam meg őt egy másik fiúval, aki miatt szakítottunk, majd vele se lett semmi.


Most viszont egyedül vagyok és nem vagyok olyan embertípus aki félre szeret lépni. Szeretem egyenesen elintézni a dolgokat, bár tudom, hogy most nem voltam az a legutóbbi esetben. Vágyom arra, hogy új életet kezdjek. S akkor rátérek a lényegre. Szóval: én 26 éves lány vagyok és van egy nagyon jó társasági köröm, ahova napi szinten eljárok. Itt a 17 évesektől a 40 évesig mindenféle ember előfordul. Én a fiatalabbak közé tartozom. Nos, nekem megtetszett egy fiú, aki most lesz 17 éves. Nem tehetek róla és nem fogok most nektek önámítós mondatokat írni mint mások, hogy pl "de nem tűnik annyinak, mert már nagyon komoly a korához képest" stb.stb. Nem. Nem tűnik idősnek (sajnos). Látszik rajta, hogy mennyi. Megjegyzem még hogy úgy tűnik bejövök neki.


Szerintetek gáz-e ez a helyzet ?


Előre is köszönöm az értelmes és építő kritikákat!


26,5 (szóval decemberben leszek 27) L :)


2010. aug. 28. 15:56
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Az eléggé imponáló hogy szavakkal is hogy fel lehet valakit pörgetni...
2010. aug. 28. 16:17
 22/47 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 16:06

Demi Moore 16 évvel idősebb mint Ashton Kutcher, aztán milyen jól elvannak...



De Demi nem akkor kezdett Ashtonnal, mikor a srác 17 éves tini volt.

2010. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Épp ezt akartam én is mondani.
2010. aug. 28. 16:20
 24/47 anonim ***** válasza:

szerintem semmi gáz nincs benne, legyetek boldogok ne szalaszd el!!!!! lehet ő lesz az aki tök boldoggá tud majd tenni


18L

2010. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. aug. 28. 16:25
 26/47 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva:

Nem kéne komoly kapcsolatra egy 17 éves pasi, mert néhány éven belül szeretnék gyereket szülni, és egy gyerek nem a megfelelő apajelölt.


1984 január:)

2010. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Ebben is igazad van. Én nem mostanában szeretnék gyereket, nálam ilyen dolog nem fenyeget.
2010. aug. 28. 16:31
 28/47 anonim ***** válasza:
ha mindketten bejöttök egymásnak akkor miért ne? de arra készülj hogy biztos érnek majd támadások mindkettőtöket. de szerintem ne az érdekeljen hogy más mit mondd hanem az hogy te hogy érzel (na meg a srác) nem másnak kell megfelelni hanem boldognak kell lenni
2010. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
A szerelembe nincs korhatar!!!en ismerek olyan part hogy 25 eve vannak egyutt,a no pedig 11 evvel nagyobb a ferjenel,gyerekuk van,unokajuk es meg most is kezen fogva jarnak templomba!!!Sok sikert nektek!
2010. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy ezt ő hogy fogja fel. Ha szívesen benne lenne egy kalandban és van annyi esze, hogy ne szerelmesedjen bele egy vén banyába :) (kb. egy idős vagyok veled) akkor rendben. De gondolj bele hogy mondjuk milyen voltál te 14 évesen, na kb. ilyen egy 17 éves fiú legtöbbször, lehet hogy akaratlanul is nagyon megbántod szegényt. Komoly kapcsolatra semmiképpen sem vállalkoznék, ennyi idősen még kell hogy legyen jó pár barátnője egy komoly kapcsolat előtt, meg nem tudom te mennyire szeretnél már saját életet, de azt egy 17 évessel nem lehet (ha csak nem vagy Demi Moor).
2010. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!