Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz-e? Mennyire...

Ez nagyon gáz-e? Mennyire ítélne el a mai világ ez miatt?

Figyelt kérdés

26,5 éves lány vagyok, akinek nyár elején lett vége a komoly kapcsolatának. Már nem vagyok kibukva egy kicsit sem ez miatt, mert a férfit akivel együtt voltam én hagytam ott. Ami miatt otthagytam az az volt, hogy régebben még a kapcsolat elején ő megcsalt engem és én ezt nem tudtam megemészteni. S ez után meg én csaltam meg őt egy másik fiúval, aki miatt szakítottunk, majd vele se lett semmi.


Most viszont egyedül vagyok és nem vagyok olyan embertípus aki félre szeret lépni. Szeretem egyenesen elintézni a dolgokat, bár tudom, hogy most nem voltam az a legutóbbi esetben. Vágyom arra, hogy új életet kezdjek. S akkor rátérek a lényegre. Szóval: én 26 éves lány vagyok és van egy nagyon jó társasági köröm, ahova napi szinten eljárok. Itt a 17 évesektől a 40 évesig mindenféle ember előfordul. Én a fiatalabbak közé tartozom. Nos, nekem megtetszett egy fiú, aki most lesz 17 éves. Nem tehetek róla és nem fogok most nektek önámítós mondatokat írni mint mások, hogy pl "de nem tűnik annyinak, mert már nagyon komoly a korához képest" stb.stb. Nem. Nem tűnik idősnek (sajnos). Látszik rajta, hogy mennyi. Megjegyzem még hogy úgy tűnik bejövök neki.


Szerintetek gáz-e ez a helyzet ?


Előre is köszönöm az értelmes és építő kritikákat!


26,5 (szóval decemberben leszek 27) L :)


2010. aug. 28. 15:56
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Á basszus k...va jó fejek vagytok! Írtok itt nekem azonnal mint állat! :) Köszönöm mindenkinek ám, de várok még egy csomó jó tanácsot és gondolatot. Írjatok hasonló esetet is.


Nekem bejön ez a hülyegyerek...hmmm.

2010. aug. 28. 16:05
 12/47 anonim ***** válasza:
De aj, te lány, 17 éves még akárhogy nézzük, gyerek. Jó, most jönnek azzal, hogy 1 év múlva 18, nagykorú, de azért nézzünk már körül, ennyi idős fiúk mér csak alig tudnak valamit a világról. Lehet, hogy ha szakítanátok, több évig nem lenne kapcsolata utána, mert valami "elromolna" benne.
2010. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Húha, ezzel a kérdéssel nagyon megfogtál! Nem tudom, hogy mi sülhetne ki belőle. Én mind a két irányt beszámolnám. Kaland se lenne rossz, de szerelem is jó lenne! (Na most aztán jól magyarosan fogalmaztam! Böahhh)
2010. aug. 28. 16:06
 14/47 anonim ***** válasza:
Demi Moore 16 évvel idősebb mint Ashton Kutcher, aztán milyen jól elvannak...
2010. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne vágjatok bele... Ismerjétek meg egymást, és -mivel a srác fiatal- szerintem csak komoly dologban gondolkodj, nehogy "elromoljon" valami a srácban... Tudod, egy ilyen kaland miatt... Meg hogy ne higgye, hogy hülyíted, stb...
2010. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Nem gáz különben, ha komolyan gondoljátok... A szülei lehet, hogy nem örülnének, de nem az ő barátnőjük leszel.
2010. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy most le leszek pontozva, de szerintem gáz, sőt gusztustalan. Én most 27 vagyok, de nem kezdenék nálam 10 évvel fiatalabbal, ugyanis nem vagyok pedofil.
2010. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
68%

17 évesen tényleg túl éretlen hozzád.

A párom öccse 27, a csaja meg 17...

Agyatlan, vinnyogó kurv@...


Én januárban leszek 27:))

2010. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Én felpontoztalak :)


Mondjuk tényleg nem szép dolog, de egyszerűen nem is tudom mit lehetne tenni...

2010. aug. 28. 16:15
 20/47 A kérdező kommentje:
LOL "vinnyogó k...va". Jól megírtad. A srác szerencsére nem "vinnyogó k...va" :D
2010. aug. 28. 16:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!