Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz-e? Mennyire...

Ez nagyon gáz-e? Mennyire ítélne el a mai világ ez miatt?

Figyelt kérdés

26,5 éves lány vagyok, akinek nyár elején lett vége a komoly kapcsolatának. Már nem vagyok kibukva egy kicsit sem ez miatt, mert a férfit akivel együtt voltam én hagytam ott. Ami miatt otthagytam az az volt, hogy régebben még a kapcsolat elején ő megcsalt engem és én ezt nem tudtam megemészteni. S ez után meg én csaltam meg őt egy másik fiúval, aki miatt szakítottunk, majd vele se lett semmi.


Most viszont egyedül vagyok és nem vagyok olyan embertípus aki félre szeret lépni. Szeretem egyenesen elintézni a dolgokat, bár tudom, hogy most nem voltam az a legutóbbi esetben. Vágyom arra, hogy új életet kezdjek. S akkor rátérek a lényegre. Szóval: én 26 éves lány vagyok és van egy nagyon jó társasági köröm, ahova napi szinten eljárok. Itt a 17 évesektől a 40 évesig mindenféle ember előfordul. Én a fiatalabbak közé tartozom. Nos, nekem megtetszett egy fiú, aki most lesz 17 éves. Nem tehetek róla és nem fogok most nektek önámítós mondatokat írni mint mások, hogy pl "de nem tűnik annyinak, mert már nagyon komoly a korához képest" stb.stb. Nem. Nem tűnik idősnek (sajnos). Látszik rajta, hogy mennyi. Megjegyzem még hogy úgy tűnik bejövök neki.


Szerintetek gáz-e ez a helyzet ?


Előre is köszönöm az értelmes és építő kritikákat!


26,5 (szóval decemberben leszek 27) L :)


2010. aug. 28. 15:56
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a 17 évesek tényleg éretlenek még. Én még "csak" 20 vagyok, de én is majdnem össze jöttem egy 17 évessel. Na viszont, ő tényleg kinézett vagy 24-nek. Ennek ellenére előbb-utóbb rákellett jönnöm, hogy vannak bőven gyerekes szokásai. Ja, és a pasik tényleg később érnek. Igaza van ez egyik hozzá szólónak, ő most olyan lehet mint te 14 évesen.
2010. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
sokan írják itt az éretlenséget. de meg kell mondjam az exem 25 éves létére olyan éretlen volt mint egy 15 éves kisfiú (sajnos csak akkor derült ki mikor már jártunk) és ismerek olyan 17-18 éves srácokat akik tényleg érettek egy komolyabb kapcsolatra. szóval ez nagyon emberfüggő, és úgy gondolom az úgyis kiderül menetközben, hogy érdemes e komoly kapcsolatot kialakítani vele. szóval én azt mondom próbáld meg és majd alakul. az biztos hogy sokan kritizálnak majd titeket. és szerintem te leszel a nehezebb helyzetben.
2010. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim válasza:

Szia!

Hasonló sztorit tudok neked mesélni!

Családban egy hölgyike 5éves kapcsolatban volt,már a ház is épült csak nekik,5évv után a pasi megcsalta kiderült vége a angy szerelemnek,a csajszi csak kallódott nem tudta mit csináljon, megismerkedett egy akkor 20éves sráccal, 2év együtt járás után a Spanyol nyaraláskor gyűrűvel tértek haza,a lagzi megtörtént a srác 22éves a csajszi 31!

Minden szuper köztük,jön a baba!


több éves kapcsolat után egy fiatal srác mutatta meg neki mi a szerelem!

Tény hogy a srác nem biztos hogy mondjuk 2-3 éves kapcsolat után megkérné a kezed,vagy azt mondaná na jöhet a baba,hisz még tanul, buli haverok...

De sok eset van,hoyg kalandnak indul és nagy szerelem lesz( én is így jártam 2.5éve vagyunk együtt, most szeretnénk házat venni bár már együtt élünk) és a baba is tervbe van!

2010. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Az nem semmi. Gratulálok nektek és sok boldogságot!
2010. aug. 28. 17:02
 35/47 anonim ***** válasza:
Hadd meséljek el én is két kifejezetten pozitív példát: 25 éves lány összejött egy nem egészen 17 éves fiúval, és 6 éve együtt vannak. Irigylésre méltóan boldogok, és soha nem okozott gondot köztük a korkülönbség (ránézésre nem is mondaná meg senki). A másik hasonló eset még extrémebb, ott 16 éves fiú 26 éves lánnyal jött össze, ráadásul a volt tanárával, de ők is együtt voltak hat évig. Szóval nem olyan magától értetődő, hogy kalandnál nem lehet több. Egyik lány sem kifejezetten a fiatalabbakra utazott, egyszerűen akkor éppen egy náluk fiatalabbal találtak egymásra, méghozzá tartósan. Nem kell sem perverziót, sem önbecsapást gyanítani minden ilyen történet mögött (ez nem az itteni válaszolóknak szól, korrekt, jóindulatú válaszok gyűltek össze, csak sokszor így állnak hozzá az emberek). Én biztatnálak, szerintem nem veszítetek semmit, ha adtok egy esélyt kettőtöknek :).
2010. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Ez is a baj velem, hogy nagyon kallódok mindenfele már. Lassan már mindenkibe szerelmes leszek (ezt csak sarkítva mondom). Nagyon szeretnék valakit és egyszerűen nem jó egyedül, mert nem szeret senki.
2010. aug. 28. 17:03
 37/47 A kérdező kommentje:
El tudnék képzelni szerelmes kapcsolatot is.
2010. aug. 28. 17:04
 38/47 anonim válasza:

16:56-os vagyok

Felnőtt nő vagy,vedd kezedbe az irányítást:)

Első és szerintem legfontosabb,derítsd ki,hogy ő hajlik-e bármelyik lehetőség felé is!

Aztán kiderül őrlődhetsz-e a dolgon,vagy ő nem is akar semmit..


Sok sikert és várjuk a fejleményeket

2010. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Úgy érzem a kommentjeidből, hogy ez nem az a nagy BUMM érzés, inkább csak úgy lógsz a levegőben, unatkozol, ezért jó lenne...


Azért egy dolgot eddig senki nem említett. Mivel egy társaságba jártok, ha a kapcsolat véget ér, vagy nem jön össze, valószínűleg valamelyikőtök kiszorul ebből a társaságból és ezt nem biztos, hogy érdemes bevállalni, ha neked fontos ez a baráti társaság. Úgy érzem, nem érzel nagy vonzódást, csak épp kíváncsiságból kipróbálnád, mi lesz ebből, de kérdés, megéri-e?

2010. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy nem baj, ha a nő idősebb a férfinál. Szerintem plusz-mínusz 10 év fér bele mindkét irányba. Nem gondolom azt, hogy a férfiaknak alanyi joguk a fiatalabb pár, míg a nőknek nem. Nekik is joguk van hozzá, ha akarják. Viszont ez nagyrészt felnőttekre, tehát mondjuk 20 év felettiekre vonatkozik (tehát ahol a fiatalabb fél is 20 fölött van már). Itt az a gond, hogy a fiú túl fiatal. De ha ezt szeretnéd, ne törődj, mit gondolnak mások. Bár célszerűbb lenne megvárni, míg betölti a 18-at. Ha jól értem, ő még csak 16, most megy középiskola 3. osztályba. Szerintem, nagyon durván meg fognak szólni miatta. Meg ugye a fiú szüleit se hagyd ki a számításból. Mert ő még egy gyerek, akinek a szülei mondják meg, hogy mi van.
2010. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!