Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz-e? Mennyire...

Ez nagyon gáz-e? Mennyire ítélne el a mai világ ez miatt?

Figyelt kérdés

26,5 éves lány vagyok, akinek nyár elején lett vége a komoly kapcsolatának. Már nem vagyok kibukva egy kicsit sem ez miatt, mert a férfit akivel együtt voltam én hagytam ott. Ami miatt otthagytam az az volt, hogy régebben még a kapcsolat elején ő megcsalt engem és én ezt nem tudtam megemészteni. S ez után meg én csaltam meg őt egy másik fiúval, aki miatt szakítottunk, majd vele se lett semmi.


Most viszont egyedül vagyok és nem vagyok olyan embertípus aki félre szeret lépni. Szeretem egyenesen elintézni a dolgokat, bár tudom, hogy most nem voltam az a legutóbbi esetben. Vágyom arra, hogy új életet kezdjek. S akkor rátérek a lényegre. Szóval: én 26 éves lány vagyok és van egy nagyon jó társasági köröm, ahova napi szinten eljárok. Itt a 17 évesektől a 40 évesig mindenféle ember előfordul. Én a fiatalabbak közé tartozom. Nos, nekem megtetszett egy fiú, aki most lesz 17 éves. Nem tehetek róla és nem fogok most nektek önámítós mondatokat írni mint mások, hogy pl "de nem tűnik annyinak, mert már nagyon komoly a korához képest" stb.stb. Nem. Nem tűnik idősnek (sajnos). Látszik rajta, hogy mennyi. Megjegyzem még hogy úgy tűnik bejövök neki.


Szerintetek gáz-e ez a helyzet ?


Előre is köszönöm az értelmes és építő kritikákat!


26,5 (szóval decemberben leszek 27) L :)


2010. aug. 28. 15:56
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem gáz, de nem biztos, hogy nagy jövője lenne a kapcsolatnak.

De ha mind a ketten akarjátok, akkor vágjatok bele.

Ti érzitek, nem mások.

2010. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
72%
Ne, ne kezdj bele. Egy alig 17 éves srác még nagyon éretlen, hozzád képest gyerek, jó, hogy tetszel neki, ha ennyivel idősebb vagyok, melyik 17 éves hagyna ki egy ilyet. A szülei lehet, hogy megkeresnének téged, meg amúgy is, még ha 20-21 éves lennél, oké, de egy majdnem 27 éves nő ne egy gyerekkel kezdjen több okból is.
2010. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
NE azzal foglalkozz, hogy ki mit szól majd, hanem hogy neked mi lenne a jó. Én sok jövőt nem látnék benne, mivel egy 17 éves még szinte gyerek és nem élte ki magát. Majdnem 10 év csúszásban vagytok, mi lesz, ha majd gyereket akarsz? Vagy ha terhes leszel? 17 évesre nem igazán lehet számítani, még egy huszas évei elején járóra sem. Ő élvezné, tetszene neki,, hogy rá buknak az idősebb nők, meg tuti az is bejönne neki, hogy te hozzá képest tapasztaltabb vagy, de én nem adnék ennek a kapcsolatnak sok és szép jövőt.
2010. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
75%
Mint tudjuk a szerelem vak, én abszolút megértelek, nekem 49 évesen most van alakulóban egy kapcsolatom egy 30 éves pasival :))
2010. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
73%
*vagy
2010. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
95%

Semmi gáz ezzel. Vágjatok bele bátran! Ugyanis, ha csak futó kaland lesz belőle, akkor azért nem érdekes, ha meg őszintén szeretitek és megértitek majd egymást, akkor pedig pláne nem érdekes a korkülönbség és annak fogadtatása.

Sok sikert.

2010. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Ja. Ebben igazad van. Szóval nem tudom mit tegyek. Egész nap ott van ahol én.
2010. aug. 28. 16:02
 8/47 anonim ***** válasza:
87%

hát, egy éjszakára talán nem annyira gáz, ha a szülők nem jönnek rá előbb utóbb, mert akkor jön a vasvillás jelenet :)

hiszen akárhogy nézzük a srác valószínűleg benne van a szexuális életben rendesen ennyi idősen, nagyon nem lehetne megrontani :D

viszont hosszú távú kapcsolat szóba sem jöhet, mert biztosan nem működne maximum pár hónapig!

2010. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is kőkemény, hogy a tesóinak is (2-4 évvel) idősebb csaja van. Lehet hogy ez valami családi hagyomány. Jó, én tényleg idős vagyok azé...
2010. aug. 28. 16:03
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy miért kezdenél vele kapcsolatot, mert nem mindegy! Hiányzik a szex, és kipróbálnád egy ilyen fiatallal? Vagy el tudnál képzelni egy valódi szerelmes kapcsolatot is?
2010. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!