Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismer e valaki Silverthorne...

Ismer e valaki Silverthorne nevezetűeket Kanadában?

Figyelt kérdés

mamám tesvére irene silverthorne. címe 36 lewis str. brantford ON Canada. erre szokott levelet küldeni, kapni.. de utóbbi években nem ír, nagymamám pedig elteszi előlünk, hogy ne is lássuk..!! ha nála vagyunk, mindig róluk kérdezek, de nem mond semmit.azt hiszi hogy csak a pénze miatt akarjuk felkeresni....

testvérének van egy fia, michael silverthorne, állítólag orvosként tevékenykedik :D kb annyi éves, mint édesanyám, 50valahány.. ha valaki bármilyen információval rendelkezik, ne tartsa magában, ossza meg velem :D kérem!

előre is köszönöm.


2010. aug. 27. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A facebookon próbáltad?Ott beütöd a nevet, feljön egy pár, majd további nevek és vissza fent, h helyszin.Talán ott próbálkoznék.
2010. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen ... 500 ilyen nevezetű van. az egyiket bejelöltem írtam neki. édesanyja neve is egyezett.. de nagy-britanniából ment kanadába , nem magyarországról..

minden elképzelhető közösségi portálon rákerestem..

és most itt próbálkozok ;)

köszönöm hogy írtál :) várom a továbbiakat. talán sikerül (Y)

2010. aug. 27. 19:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!