Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Többi lent

Most mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
most nyáron keresztszüleihez költöztem ésáluk tapétázva van a fal, de nekem va gyúrma ragasztóm amit könnyen le tudok róla szedni és nem esik baja a tapétának, mikor raktam posztereket a falra, és a szekrényre pár képet, és bejött keresztanyu már egyből azzal jött hogy miért raktam képeket a szekrényre a falra is elég csak egy poszter, igy lekellett szednem és csak 1 poszter mradhatott kint, mivel elég nagy a fal és sok hely van szabadon és amúgy is fehér a tapéta olyan kihaltnak láccik az egész szoba, meg igy nem is érzem magam otthonosan, jó tudom nekem kell alkalmazkodni ide, de azért lehetne figyelmesebb is, ám meg ilyen téren hogy mit szabad kiraknom meg a szekrénybe is mithova rakjak már ki vagyok készülve, otthon nekem szabad volt pedig a gyúrma ragasztó a festett falra nem jó mert mikor leszedem jön vele eggyütt egy nagyon kicsi festék is, meg a szekrényre is ragaszthattam nem lett tőle semmi baja
2010. aug. 27. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
amugy 13 lány, és az is a baja hogy reggelire nem tudok sokat enni
2010. aug. 27. 17:44
 2/6 A kérdező kommentje:
meg harágozok attól totál ki van bukva
2010. aug. 27. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik ha nem neked kell alkalmazkodnod és szót kell fogadni viszont neki is meg kell értenie te eddig más életet éltél.Azt tanácsolom beszéljétek meg és ha te is engedsz egy kicsit akkor ő fog szerintem.
2010. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A saját szobádat úgy dekorálod ki, ahogy akarod.
2010. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ő nem engedi, igy meg nem is néz ki olyan otthonosan
2010. aug. 28. 10:10
 6/6 A kérdező kommentje:
meg ha újra visszaraknám rá azt is képes lenne megcsinálni hogy amíg én iskolában vagyok ő leszedi az összeset és kidobja a kukába
2010. aug. 28. 10:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!