Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt kapcsolatod olyannal,...

Volt kapcsolatod olyannal, aki házas?

Figyelt kérdés
Amolyan "tiltott- titkos" viszonyra gondolok. Kiderült? Mi lett a végeredmény?
2010. aug. 27. 17:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te tudod, egy kapcsolat alkalmazkodással jár, de ha nem vagy boldog, akkor talán megérné, de nem akarlak biztatni, ez a te dolgod :) Sok boldogságot neked :)
2010. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sajnos volt! Nem vagyok rá büszke,bár nem az én hibám volt!

Fél évig jártunk,amikor már kezdett fura lenni,hogy még egyszer sem szándékozott bemutatni a családjának!Éjszakai bulikba viszont vitt,ahol ő volt a DJ!Egyszer korábban érkeztünk oda a buliba,ahol volt külön szoba,ahol a cuccokat le lehetett pakolni,na meg aludni!Én a szobában maradtam,ő meg elment a konditerembe!Valami azt súgta,hogy nézzem meg az iratait!Akkor hűltem meg egy kicsit.Apámnál 1 évvel idősebb volt.Tudtam,hogy idősebb nálam,de csak 10 évet mondott.Nem volt okom kételkedni,mert rettentően jól tartotta magát!Ránctalanító krémeket és ilyen kozmetikumokat használt.

A kora nem is lett volna olyan aggasztó,mert túl tettem volna rajta magam.De mikor megtudtam,hogy felesége van és három fia és ráadásul úton van a negyedik.Szó nélkül dobtam!Rosszul voltam tőle még egy darabig.

De viszont a felesége meg is érdemli őt,mert velem akart balhézni,de még mindig vele van,így 4 év után is.Pedig mint kiderült,nem csak én voltam az egyedüli!

Én nem díjazom a szeretősdi játszmákat!Nagy részben a férj/feleség a hibás,de a legtöbb szerető tud arról,hogy házas emberrel van dolga,mégis folytatja!

2010. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Főzős Laci ***** válasza:
77%
22:21-nek:most jó így,csak könyörögni kell a szexért.A réginél pedig félszvakból megértettük egymást-de ez már csak emlék... 40/F
2010. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :( Nem tudom elképzelni, hogy milyen házasságban élni, én még nem voltam feleség, gyanítom nem is leszek soha, nincs az a barom, aki engem elvenne :) de azt aláírom, hogy szexre szükség van, élettani szükséglet és jogos az, hogy szeretnéd csinálni. Nem tudod rendbehozni ezt a problémát? Gyanítom nincs olyan gyerek már, aki mellett éjszakázik és fáradt, nincs energiája a szexhez. Beszéljétek át.
2010. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Főzős Laci ***** válasza:
78%
22:21-nek:egy hét 3 alkalom.1 alkalom=10-12 felkérés táncra.kifogásai vannak bőven,a 4 éves gyerek is nagy adu ásza.40/F
2010. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Főzős Laci ***** válasza:
78%
22:21-nek:írhatnál nekem egy privát ímélt,mert tetszik a stílusod.Nem ismerkedni akarok,csak kutatom a miérteket az agyamban,és kíváncsi vagyok másokéra is.40/F
2010. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Amint kiderülne, bizztosan elküldeném a fenébe, és szólnék a feleségének, hogy jobban figyeljen a házasságára, és a férjére.

Megvan a véleményem azokról, akár férfiak, akár nők, akik házas emberrel folytatnak viszonyt.

2010. szept. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
87%

igen, menyasszonya lettem miutánelvált

nagyon hülye fiatal naív voltam...elhittem, hogy az asszony a házisárkány és hogy ő mindent megtett azért, hogy rendbehozza, de már menthetetlen és már régóta nincs köztük semmi-ez kivételesen igaz volt...és az is igaz volt, hogyszerelmes volt belém, de amikor összeköltöztünk és legális lett igazán a kapcsolat...onnantól kezdődtek a problémák.. Rájöttem, hogy nem egy családcentrikus ember, és nem úgy áll a mindennapokhoz, hogy az embernek segítségére legyen...aztán jött azzal a hülye dumával, hogy ő azért nem akar házasodni,mert megviselte, ahogy a volt felesége megalázta bíróságon..nem alázta meg..csak kicsit alávágott...bár, volt ami övön aluli volt, de nem akkora, hogy ezért még mindig iylen hülye dumával jöjjön, ja és persze elfelejtette időben közölni, hogy nem akar több gyermeket, és mivel tudja, hogy nekem saját kell egyszer, ezért elenged...ugye milyen figyelmes?! Szóval, soha, de soha ne kezdjen senki nős pasival, egy sima facér férfi emllett is vannak problémák, de lehetőleg az ember ne gyártson saját magának még többet..!!! És mai fejjel már azért sem tenném meg, mert megtisztelném vele a feleséget is, hogy nem kezdek a férjével,akkor is, ha mindketten elcseszték a házasságukat, mire én képbe kerültem...

2010. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

15:40-es vagyok


Jah és arról még nem is beszélve, hogy megszereted az ő gyerkőceit, jóban vagytok..és mikor kidob az életéből, nem scak az élete párját veszti el az ember, hanem azt a két gyereket is, akivel együtt ettél, együtt nevettél, tanultál, stb, akkor is, ha scak hetente 2szer láttad őket..

2010. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
63%

Volt.Tiltott is volt,titkos is volt.Kiderült.Volt nagy-nagy botrány.De megérte.A Végeredmény:Ő már a férjem,hatalmas a szerelem,és egy gyönyörű 9 hónapos kisfiú!


Van akinek összejön,van akinek nem :)


Aki pedig gerinctelenséggel vádolna,annak üzenem:

SEMMIT sem bántam meg,egyetlen másodpercet sem,a férjem lánya pedig lassan jobban szeret engem,mint az anyját,mert az egy aljas,önző boszorkány,aki csak az apja elleni bosszúhadjáratban használja ki a gyereket....

2010. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!