Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt kapcsolatod olyannal,...

Volt kapcsolatod olyannal, aki házas?

Figyelt kérdés
Amolyan "tiltott- titkos" viszonyra gondolok. Kiderült? Mi lett a végeredmény?
2010. aug. 27. 17:02
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
56%
Én is voltam szerető, többször is....,volt, h nem is tudtam róla.Egyébként nem egy felemelő érzés szeretőnek lenni.Nem buktunk le soha, mert mindegyik feleség(élettárs) az a nagyon naiv típus volt, tudjátok, amikor mindkét szemüket behunyják, csak nehogy egyedül maradjanak.Szerintem ők is tudják, h csalva vannak, de nagyon fontos nekik a státus, ezért képesek eltűrni mindent a szemét férjüktől.
2010. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt és remélhetőleg nem is lesz. Elég abba bele gondolni,hogy én mit éreznék,ha a férjem,barátom,párom szeretőt tartana akkor meg minek okoznék másnak is ilyen fájdalmat? Amúgy ezeknek a kapcsolatoknak sosincs jó vége,ugyan tapasztalatból nem tudok beszélni,de van egy két ismerösöm akik éltek már meg ilyen helyzetet.
2010. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
62%
Volt, de csak egy éjaszkás. Nem derült ki, de nem is fog, mert én nem is tudom ki a felesége, ő meg meghalt.
2010. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
34%

Igen voltam szerető. Nem szerettem bele a pasiba, és nem akartam hogy elhagyja miattam a 80 kilósra hízott sárkány feleségét, eszembe sem jutott hogy én legyek az első az életében, hiszen nekem sem volt. Isteni volt vele a szex, jól éreztük magunkat, tőlem megkapta amit otthon nem, én megkaptam tőle amire vágytam, figyelmet törődést, éttermet, borotvált arcot, komoly kapcsolatra pedig akkoriban nem volt időm. Közös megegyezéssel váltunk szét.

Azóta férjnél vagyok, és nem mondom, hogy engem sosem csalnak meg, de biztos hogy akkor majd magamat is hibáztatnom kell, nemcsak a másik kettőt.

2010. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
79%
Van, már egy ideje. A feleségemmel.
2010. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
56%

látom sokan arconköphetik magukat. nem tud vigyázni a férjére? hát ha bízik benne mert szereti lehet nem néz bele a s.ggébe.

kedves kérdező ne tegyél fel kérdést ha nem tetszenek a negatív hozzászólások! főleg ilyen kényes témában.

2010. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
59%
esküszöm nem nem normálisak az emberek feltesz ilyen kérdést " a kedves" kérdező,de a negatív hozzászólásokból nem kértek,miért szerintetek ez természetes dolog? a megcsalás lehet akár egy sms is,épeszű ember ilyet nem tesz,ha nem működik a házasság váljanak el,elhiszem hogy csábít a bűn,de akinek mondjuk gyereke van,és kiderül a megcsalás,hogy tud majd a szemébe nézni? tessék gyerekem ez a példa,vagy mi??? IDIÓTÁK!
2010. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Nekem nem volt, de nem is ítélem el. Nem lehet tudni mit él át, mi jár a fejében egy családos nőnek/férfinak. Szeretőnek lenni nem hálás szerep. Második hely, hm, az csak második hely.
2010. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
62%
En is voltam szereto ket evig, 20 evesen beleszerettem egy pasiba,aztan o ott is hagyta ertem a csaladjat.Azota is egyutt vagyunk, de en nagyon megbantam az egeszet, sot mar a szakitason gondolkodom.Oriasi szerelem volt, de idokozben kiderult, hogy nem illunk ossze egyaltalan.Mar regen kidobtam volna, de rettentoen bant az egesz, ami tortent.En nem ajanlom senkinek, pedig nalam, ha ugy vesszuk, jol sult el a dolog, hiszen en "nyertem" a feleseggel szemben...csak aztan a lelkiismerettel is el kell tudni szamolni.Biztos nem tennek ilyet soha tobbet.
2010. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
69%

Ez a trendi manapság és védik őket.

Legyél szerető,aljas megcsaló,legyél meleg és nevelj gyereket.házasodj érdekből és akkor szeretni fognak itt és mindenki támogat.Az aki ezt elitéli,családban él,dolgozgat 3 műszakban az meg egy szerencsétlen sz@r már nem is nézik embernek.

Látjátok ezért nem érdemes házasodni meg szülni mert ilyen emberek veszik körül.

2010. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!