Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt kapcsolatod olyannal,...

Volt kapcsolatod olyannal, aki házas?

Figyelt kérdés
Amolyan "tiltott- titkos" viszonyra gondolok. Kiderült? Mi lett a végeredmény?
2010. aug. 27. 17:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
19%
Eddig csak ilyen kapcsolataim voltak.Egyszer kiderült,de az bosszúból csináltam...de nem lett semmi extra még azután is egy kis mosoly szünet után újra ,,EGYÜTT"VOLTUNK.
2010. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

18:22- nem a negatív hozzászólásba kötöttem bele, hanem abba, hogy a kedves válaszoló nem a kérdésemre válaszolt, hanem az egyik választ firtatta. Természetesen mindenféle vélemény érdekel, azért kérdeztem, de hadd döntsön már mindenki, hogy hogyan éli a saját életét...


18:42- Önt, kedves válaszoló, nem jellemezném. Már megtette saját maga, amikor ismeretlenül le idiótázott néhányunkat :)

2010. aug. 27. 21:25
 23/41 anonim ***** válasza:
63%

Nem volt. A szeretőket nem ítélem el mégsem. Mindig az a hibás, akiből egy van. Ez esetben a házas férfi/nő. Mégis mindig a szerető fölött ítélkeznek. Ezt én soha nem értettem, miért van. A házasember szegi meg az esküjét, csapja be a párját. Ha valaki szereti és tiszteli a párját, jöhet bármilyen jó nő/férfi, úgyse fogja megcsalni. Ha meg nem szereti, akkor meg (szinte) bárkivel megcsalja, aki épp adódik - hogy személy szerint ki az, az csak részletkérdés.


Amúgy miért vannak lepontozva azoknak a válaszai, akinek már volt kapcsolatuk házas emberrel? :o Hiszen ez egy eldöntendő kérdés volt. Igen vagy nem. Mindkettő hasznos válasz.

2010. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
65%

Nem volt, de már voltam szerelmesbe olyanba, aki házas. Abból nem lett semmi, nem vallottam be soha neki.

Olyan viszont már előfordult, hogy párjelöltemnek már volt kapcsolata, csak én nem tudtam róla.

Egyáltalán nem ítélem el a szeretőket. A szeretők általában független emberek, mégis mit követnek ők el? Tesznek, ami nekik jó, nem bántanak meg senkit, nem ők csalják meg a párjukat. Mindenki őket szidja, holott baromira nem ők tehetnek a dologról.

2010. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
66%
Ja és az egyik rokonom szerető volt, tudatosan, nem kevés ideig, hosszú évekig, már volt 2 gyereke, amikor kiderült a kapcsolatuk, illetve előtte is kiderült már, csak akkor valahogy úgy nem is tudom mi történt, abbamaradt. 20 éve a felesége annak, akinek a szeretője volt. Példás családanya és remek ember. Nem hiszem, hogy el kellene ítélni.
2010. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Főzős Laci ***** válasza:
80%
Én voltam a házas,a szeretőm pedig egy régi barátnőm.Nagyon szép és kellemes volt!Sosem felejtem el,mert olyan kedves hölgy volt.Azóta rájöttem,hogy kár volt nem Őt választani;de most már mindegy... Ki kellett használni az alkalmat! 40/F
2010. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó! Te még nem vagy öreg, válj el és válaszd őt, ha őt szereted. Nem kell boldogtalannak lenned, csak mert hoztál egy hibás döntést. Nekem is szent a házasság, de ez ma már nem divat, nem te lennél az egyetlen.
2010. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 Főzős Laci ***** válasza:
25%
Nem válok el,mert nem akarok egy már mást Betanulni! 40/F
2010. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt a mondatot nem értettem, de értem mire akarsz kilyukadni. Azért gondold végig még egyszer :)
2010. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Főzős Laci ***** válasza:
56%
Azért akármennyire is ismertem valakit régen,ha újból vele lennék bizony őt is be kellene tanulni,mint egy új munkakört.Én pedig már becsontosodtam sok szempontból.40/F
2010. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!