Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom, hogy nem...

Csak én gondolom, hogy nem normális dolog az exeket is meghívni az esküvőre?

Figyelt kérdés

Párom felírta a meghívottak listájára a 2 exét. Rákérdeztem, hogy ugyan már miért akarja őket meghívni, ha 2 éve nem beszélt velük? (Mind2 nő hagyta el a páromat)

Erre csak annyit reagált, hogy hívjuk meg az én exeimet is... (Nekem 3 van)

Nem tudom, én úgy érzem, gyerekes dolog mutogatni, hogy "bibibi, én már házasodok, te még nem...", vagy rosszul gondolom?

Úgy tudom, nem tartja a kapcsolatot az exekkel, én már legalább 3 éve nem beszéltem egyik volt barátommal sem.


2010. aug. 27. 15:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nem csak te gondolod úgy, tényleg nem normális dolog. Akármilyen jóban is vagyok ex-el, soha nem tenném meg. Az a kapcsolat lezárult valamiért, nem kell belekeverni a mostaniba.


32/F

2010. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ha csak a kapcsolat kötötte össze őket, és nincs sem barátság, sem valamilyen rokonság, tényleg nincs értelme.
2010. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Durva lenne csak azért házasodni, hogy az exét féltékennyé tegye.
2010. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem, miért akarja az exet meghívni.

Nem mondott semmi értelmeset...

Gáz ha megfenyegetem azzal, hogy lefújom az esküvőt?

2010. aug. 27. 19:34
 25/33 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ettől talán észbe kap.
2010. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Állitsd választás elé,ha meghívja az exeket új menyasszonyt kel keresnie.

Ez nem normális.Szerintem a lelke mélyén még mindig jelentenek neki valamit a lányok.

2010. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve azt mondtam,hogy biztos lefújnám az esküvőt.Több okból is:

1:ha meg akarja hívni őket,akkor vagy villogni akar,hogy bibibííí,vagy még utoljára látni akarja őket

2:ha pofátlanok,megjegyzéseket fognak tenni rád és elrontják életed legszebb napját

3:ahányszor rájuk néz ,neked rosszul fog esni.még akkor is,ha most nem hiszed el

2010. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Akkor lesz ciki ha belemegy a lefújásba.
2010. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogyha ilyen hülyeség miatt lefújom az esküvőt, akkor jobb is, hogy nem vesz el egy ilyen féltékeny hárpiát mint én. :(
2010. aug. 28. 11:51
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerinted ezek után érdemes hozzámenni?Nagyon nem vagytok egy hullámhosszon,szerintem hiba lenne.De te tudod.De igencsak úgy néz ki,h mindíg mindenért te leszel a hibás,a rossz,és bele se gondol a te helyzetedbe,de annyi tisztelet sincs benne irántad,hogy ha te nem akarod,nem hívja meg őket.
2010. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!