Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom, hogy nem...

Csak én gondolom, hogy nem normális dolog az exeket is meghívni az esküvőre?

Figyelt kérdés

Párom felírta a meghívottak listájára a 2 exét. Rákérdeztem, hogy ugyan már miért akarja őket meghívni, ha 2 éve nem beszélt velük? (Mind2 nő hagyta el a páromat)

Erre csak annyit reagált, hogy hívjuk meg az én exeimet is... (Nekem 3 van)

Nem tudom, én úgy érzem, gyerekes dolog mutogatni, hogy "bibibi, én már házasodok, te még nem...", vagy rosszul gondolom?

Úgy tudom, nem tartja a kapcsolatot az exekkel, én már legalább 3 éve nem beszéltem egyik volt barátommal sem.


2010. aug. 27. 15:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
95%
Én kiütöttem volna az összes fogát ha meg akarta volna hívni bármelyik exét is. Mire fel? Az a múlt te vagy a jelen és a jövő. Nem normális gondolkodás a párod részéről, úgy hiszem, hogy neked is kellemetlen lenne a saját legboldogabb napodon az exeit látni, mert ez a nap csak kettőtökről szól, semmi keresnivalójuk nincs ott.
2010. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
15.20-nak tudok igazat adni, mással nem magyarázható.Még megérteném, ha jó barátok lennének az exnőivel, de ha nem is beszéltek évek óta?Miért tartod kizártnak?Nem ismered a pasikat?
2010. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
100%

Előtte megbeszéltétek vagy csak úgy hobbiból felírta őket ?

Én még "gyerek" vagyok, de úgy gondolom hogy hülyeség meghívni egy esküvőre az exeket. Ha nagyon izgat szerintem finoman kérdezz rá miért hívta meg őket, és mond el hogy te miért nem akarod meghívni a te volt barátaid. De én nem foglalkoznék vele ha nincs valami arra utaló jel hogy össze akar valamelyikkel jönni, bár nem hiszem hogy ez lenne a háttérben szerintem csak simán meghívta őket (meggondolatlanul).

Sok boldogságot nektek!

2010. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem beszéltük meg. Mondtam, hogy írjon egy listát. Elolvastam, és megláttam a 2 exét is.
2010. aug. 27. 15:51
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy sok nő naiv,És nem ismeri a férfit akivel él és aztán jönnek ide kérdezni,hogy terhes vagyok,vagy van egy babám a férjem valószinű megcsal mi tegyek cimű kérdésekkel.


28N

2010. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
Hát én közöltem volna vele,hogy nincs esküvő.
2010. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Azért egy ilyen miatt nem fogom lefújni az esküvőt.
2010. aug. 27. 16:01
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Inkább eskövő elött ,mint majd mikor kiderül h exével igenis beszél és csak pótléknak kelettél a válás közbe gyerekkel hátadon gondolkodj el ezen.
2010. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg fontos lenne,hogy ne az exek előtt akarjon villogni,mert akkor még érez valamit irántuk.
2010. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem zörög a haraszt....Nem oknélkül irta fel az exeket a listára,tudatalatti vágyaink mocskos dolgokat tudnak csinálni.
2010. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!