Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyósod pikkel rád, mit...

Ha anyósod pikkel rád, mit teszel?

Figyelt kérdés

Irigykedik az alakomra, hogy én nem vagyok egy elhízott tehén, mint ő. Egy gyerek után is 60 kg helyett 95 kg maradt. Nem érdekli, süteményt-csokoládét eszik minden nap.

Engem sem érdekel, de zavar, hogy piszkál az alakom miatt. Nem vagyok modell alkatú, de nála sokkal vékonyabb vagyok, és irigy.

Folyamatosan azt akarja, hogy essek teherbe, hogy én is meghízzak. Azt hiszi, nem tudok főzni és ezért nem eszek rendesen. Alkatilag képtelen vagyok a hízásra, és ez őt zavarja...:S


2010. aug. 27. 12:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is szokták mondani, pedig csak ilyen a genetikám. Persze olyan emberek akik picivel több kg-mal rendelkeznek. Érdekes, mert engem nem érdekel ki hány kiló és miért, s nem is teszek megjegyzéseket. Viszont én folyamatosan hallgatom hogy milyen soványka vagyok. Én egyszer kifakadtam, hogy érdekes, hogy a kövér nők megsértődnek, ha súlyukról beszél valaki, de ők bátran véleményezik a vékonyabb nőket.

Kérdezd meg az anyósod, hogy mit akar mondani azzal, hogy te sovány vagy.

2010. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nálunk épp fordítva van.Sajnos én vagyok a duci(pajzsmirigy beteg vagyok)anyós a vékonyabb.Tudja hogy minden vágyam hogy újból vékony legyek erre ö mondja hogy mennyit fogyott épp stb...

Nem tudom párom szerint inkább legyek pufi.Véletlenül se akarjak az anyjára hasonlítani,ne vedd fel.Hagyd hadd mondja vagy mond neki --- persze anyuka,hánytatom magam.De nem tudta ez az új trend!!

2010. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!