Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyósod pikkel rád, mit...

Ha anyósod pikkel rád, mit teszel?

Figyelt kérdés

Irigykedik az alakomra, hogy én nem vagyok egy elhízott tehén, mint ő. Egy gyerek után is 60 kg helyett 95 kg maradt. Nem érdekli, süteményt-csokoládét eszik minden nap.

Engem sem érdekel, de zavar, hogy piszkál az alakom miatt. Nem vagyok modell alkatú, de nála sokkal vékonyabb vagyok, és irigy.

Folyamatosan azt akarja, hogy essek teherbe, hogy én is meghízzak. Azt hiszi, nem tudok főzni és ezért nem eszek rendesen. Alkatilag képtelen vagyok a hízásra, és ez őt zavarja...:S


2010. aug. 27. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele!
2010. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Réti bubuzér ***** válasza:
Fogd fel bóknak :) Hozzáállás kérdése az egész. Amiket meg mond, az meg elfér a levegőben, nem?
2010. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Folyamatosan azt mondja, hogy milyen gebe vagyok. Biztosan hánytatom magam az étkezések után, vagy csak akkor eszem ha valaki látja (pl. családi ebéd)
2010. aug. 27. 12:13
 4/22 anonim ***** válasza:

Hol a párod? Kiáll melletted, mikor az anyja piszkál téged? Ha megteszi, anyósod hülyeségét tojd le, pároddal meg beszélgess el arról, hogyan lehetne anyukát kicsit leszerelni, esetleg elköltözni, ha együtt éltek. Ha nem teszi meg, gondolkodj el, jó-e ez így neked hosszútávon.

Sajnos eléggé ismerős a szitu, az én anyósom is állandóan piszkált, a párom meg sosem állt ki mellettem. 2 év után untam meg annyira a dolgot, hogy beadtam a válást, mert egyértelmű volt, hogy nem a párommal, hanem az anyjával kéne házasságban élnem.

2010. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Vedd be a Leszar0m Tablettát... Csak magának árt vele, ha ilyen...
2010. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb ezt mondja, mondd neki, hogy neki is ezt kéne tennie :D
2010. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kérd meg a férjedet, hogy beszéljen vele. Ha nem sikerül leállítani, akkor ülj le vele Te is. Bár sok eredmény nem várható vele szemben, sajnos.
2010. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A párom előtt nem mer beszólni...

De mondtam neki, azt mondta beszél az anyjával... ez volt 1 hónapja...

2010. aug. 27. 12:19
 9/22 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondja, hogy gebe, akkor mondd neki, hogy kocamalac.
2010. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Próbáld kerülni a vele való találkozást. Hátha veszi a lapot! A fia biztosan igényli, hogy jó kapcsolatban légy az anyósoddal. Ha látja a mami, hogy ez miatta nem megy, akkor hátha kapcsol.
2010. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!