Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyósod pikkel rád, mit...

Ha anyósod pikkel rád, mit teszel?

Figyelt kérdés

Irigykedik az alakomra, hogy én nem vagyok egy elhízott tehén, mint ő. Egy gyerek után is 60 kg helyett 95 kg maradt. Nem érdekli, süteményt-csokoládét eszik minden nap.

Engem sem érdekel, de zavar, hogy piszkál az alakom miatt. Nem vagyok modell alkatú, de nála sokkal vékonyabb vagyok, és irigy.

Folyamatosan azt akarja, hogy essek teherbe, hogy én is meghízzak. Azt hiszi, nem tudok főzni és ezért nem eszek rendesen. Alkatilag képtelen vagyok a hízásra, és ez őt zavarja...:S


2010. aug. 27. 12:05
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Én felgyújtanám.
2010. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol vele? Szóljon azt amit akar, enyém általában normális, de most a felújítás előtt kiverte nálam a bitosítékot.

Járólap téma volt és miért ezt kellett venni címen, mert rohadtul nem megy a szekrényhez, ő szerinte inkább a dió szín (ami majdnem fekete) kellett volna egy panel ba...

He he okos mit? az ronda és kényes is...

Na szóval itt én is bevettem a nyugi tabit tanácsolni tudom én is...

2010. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

utolsó agyok, nem nyugtatóra gondoltam:)

Hanem egy mély levegőre

2010. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Engem az anyagi-családi hátterem miatt utált az anyósom (én szegény, ők jómódúak), de amikor besokalltam, szóltam a férjemnek (előtte ugyanis nem szólogatott be, csakis négyszemközt), akkor tartottunk 2-3 hónapnyi teljes "mosolyszünetet", nem mentünk látogatóba, nem hívtuk fel, ha Ő hívta a férjemet akkor sem vette fel a telefont. Amikor legközelebb áthívtuk magunkhoz, egyetlen megjegyzést sem tett, megértette, hogy azzal a fiát is bántja, nemcsak engem. Nem azt javaslom, hogy Ti is ezt tegyétek, előbb próbáljátok együtt (hármasban) megbeszélni, hátha abbahagyja.
2010. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mióta beszólogat, nem is nagyon megyünk hozzá. Van hogy mennénk valahová, telefonál hogy azonnal menjünk oda. Odamegyünk (kocsival), a páromnak ad vmi feladatot (pl. verjen be egy szöget a falba...), nekem meg halkan megjegyzi, hogy látom egyre csak fogysz... nem igaz, hogy nem tudsz enni rendesen..
2010. aug. 27. 12:29
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha beszól válaszolj vissza:Még mindíg itt tart?

Lapozzon már!

2010. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

szard le.. mond hogy vigyázol az alakodra, mert kívánatos akarsz maradni a férjed előtt... erre mondjon majd valamit.

anyósom is teltkarcsú, engem is piszkál hogy vékony vagyok (szülés után 62 kiló vagyok, abszolút nem vékony, 172cm magas vagyok) de én egyik fülemen be a másikon kiengedem a mondandóját. :-)

2010. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ezek szerint semmi más"hibád" sincs ,amibe bele köthetne!

Igy vedd bóknak és köszönd meg neki!

2010. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha a párod felül az ilyen érzelmi zsarolásnak, és odamegy beverni azt a szöget, mikor teljesen nyilvánvaló, hogy csak cseszegetni akar a drága mama, akkor szerintem sok jóra később se számíts. Ha akarna/tudna érdemben változtatni a helyzeten, már megtette volna, főleg, hogy egy hónapja (!) meg is kérted rá.

12.26-osnak: tisztelet a férjednek, kár, hogy kevés az ilyen!

2010. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Biztos van más hibám is, de csak emiatt piszkál.
2010. aug. 27. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!