Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkel rendelkezők! Nem...

Gyerekkel rendelkezők! Nem bántátok meg a gyermekvállalást? Most hogy már látjátok, hogy milyen így élni, ha újra ez a döntés előtt állnátok, most is a gyermeknevelést választanátok vagy inkább ezúttal nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
32%
Köszönöm, hogy igazoltad feltételezésemet! Nem tévedtem!
2021. dec. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
77%

Hiába izmozol, aki azért vállal gyereket, hogy majd öregkorában legyen társasága, az idióta. És ha a gyerek külföldre költözik? Vagy csak az ország másik felébe? Es ha a szülő olyan, hogy a gyereke a saját ép elméje érdekében meg kell, hogy szakítsa a kapcsolatot?

A jó szülő-gyerek kapcsolat a szülőn múlik. Kikövetelni nem lehet. Amelyik szülő csak arra hivatkozva tud kizsarolni némi figyelmet a gyerekeitől, hogy mennyi mindent megtettem érted, most te jössz, az nyilvánvalóan rossz szülő volt.

2021. dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
75%

Látom, egyre jobban erősíted meg a libernyákságodat! Izomból...

Mi van, ha...?

Annyira fogyatékos vagy, hogy fel sem fogod, mit írtam! Nem azért vállal valaki gyereket, amit te bemagyarázol... De a szölő gyerek kapcsolat nem az döntő többségben, amit te írsz... Lehet, hogy te ilyen helyzetben vagy, de ez a kevesebb...

Mi van, ha...?

2021. dec. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%
megbantam es ha elolrol kezdenem egyet se szulnek.
2023. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
Tényleg? Miért? Én közben szültem egyet és nem bántam meg.
2023. aug. 23. 01:36
 56/62 anonim ***** válasza:
Két tinit nevelek... Alig várom már, hogy kirepüljenek. Persze, a kisgyerekek cukik, de ennyi idősen borzalmasan idegesítőek. Megbánás vagy nem, tök mindegy, nem lehet visszacsinálni.
2023. aug. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Biztos jobb lesz majd, ha már nem tinik. Utána normálisabbá válnak az emberek felnőttként.
2023. aug. 23. 20:57
 58/62 anonim ***** válasza:
47%

Na igen, de hány évet kell végigszenvedni addig, amíg normális felnőttek lesznek?


Legtöbben csak a kis cuki gyerekkort nézik, amikor nyilatkoznak arról, hogy mennyire jó szülőnek lenni. A többi az már valahogy elfelejtődik...


A tinik nem mosolygnak rád, nem mondják, hogy szeretnek, nem érdekli őket semmi, amit korábban együtt csináltatok. Hirtelen csak egy szükséges szar lesz a szülőből... Na hát köszi...

2023. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

58

Hú te jó xar szülő lehetsz. Engem sose néztek sz*rnak a tini gyerekeim, én se a szüleimet. Sőt, szeretlek is volt. Igaz, a testi kontaktust már nem kedvelik annyira ebben a korban, de nincs ezzel semmi gond. Nem azért szültem, hogy örökre az ölemben üljön.

2023. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
48%

Biztosan egyedül vagyok ilyen szar szülő a világon, mert mindenki olyan tökéletes, mint #59.


Még véletlenül se vallja be magának senki, ha nem úgy történt, ahogy azt az ember várta.

2023. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!