Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes döntés?

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

4 hónapja ért véget egy 6 éves kapcsolatom minek okán haza költöztem a szüleimhez mert eléggé magam alatt voltam/vagyok.

Ők győzködtek, hogy legyen így, hogy ne maradjak egyedül.

Viszont úgy érzem, hogy többet ártanak mint segítenek.

Van munkám és tisztességesen be is járok ahogy eddig, de a szüleim olyan nyomást gyakorolnak rám amit szerintem már nem tudok elviselni.

Pl: Elhagytak, vegyek új kabátot, mostmár az a dolgom, hogy lemenjek nekik a boltba. nézzek tükörbe hogy nézek ki, ők ilyen idősen jobbak voltak nálam...főként apám. Anyám kora reggel panaszkodik, hogy milyen rossz férj és mikor haza jövök munkából minden jó, megy a kacagás és közbe a szurkálódás. Dicsérgetik az unokatestvérem, hogy ő milyen helyes srác, milyen szép magas, stb.

Tudnátok segíteni nekem, hogy mi ez? Barátnőm már nincs akivel megbeszéljem az engem érintő dolgokat és apámékkal meg nem lehet erről beszélni mert csak még jobban nekem állnak.


26f


2020. júl. 4. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Költözz albérletbe.
2020. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Alázkodjak meg nekik vagy költözzek el tőlük?
2020. júl. 4. 16:29
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Költözz el, csak kihasználnak és rajtad élik ki a frusztrációjukat. Férfi vagy, nincs szükséged arra, hog évekig pátyolgassák a lelked. Nekem nőként a legdurvább szakításom után 1 hónapig szomorkodtam, aztán pasiztam tovább. Egy férfinak nincsenek is érzelmei, akkor mi a fenéért sajnálja magát még ki tudja meddig? Költözz el, élj, csajozz! Bakker
2020. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyilván költözés lesz, csak érdekel, hogy normális dolog ez egyáltalán, hogy ilyenek? Én azt érzem, hogy a saját gondjaikat akarják nekem tovább adni!
2020. júl. 4. 16:33
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Ööö 3as, attól, hogy te eddig tahókkal randiztál jó pár férfinak vannak érzelmei.


Kérdező szerintem költözz el, ha anyagilag megteheted. A támogatást amire szükséged lenne otthon nyilván nem kapod meg, inkább boxzsáknak használnak és rajtad vezetik le a frusztrációt. Egy megbízható barázod sincs, akivel megbeszélhetnéd ezeket?

2020. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5, En is igy erzem, koszi szepen!
2020. júl. 4. 17:36
 7/15 anonymousreview60 ***** válasza:
77%

Elköltözni. Edzőterembe járni. Pár egyéjszakás után új barátnőre törekedni.

A bevásárlásban nyilván részt kell venni, de itt baj is van. A szüleid 1. boxzsáknak használnak téged vagy 2. motiválónak tekintik a mással való összeméregetést, és azt, ami valójában cseszegetés, és csak leértékelő.

2020. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

7

A szülők elítélendők, de amikor te azt írod, hogy "pár egyéjszakás" az rendben van, igaz? A nők nem azért léteznek, hogy a farkadon pörögjenek, az otthoni példát ne vedd alapul.

2020. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Azért, mert valaki egy/sok egyéjszakásban vesz részt, még nem erkölcstelen. Ha nem csal meg senkit, akkor az nem morális kategória. Férfi vagy nő is megteheti. Ez nem kihasználás, hanem kölcsönös beleegyezéssel végzett kölcsönös örömszerzés.
2020. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Sokat segitettetek! Ne marjatok egymast!
2020. júl. 4. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!