Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkel rendelkezők! Nem...

Gyerekkel rendelkezők! Nem bántátok meg a gyermekvállalást? Most hogy már látjátok, hogy milyen így élni, ha újra ez a döntés előtt állnátok, most is a gyermeknevelést választanátok vagy inkább ezúttal nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
69%

De ha van olyan dolog, ami 0 szívás, csak öröm, miért választja az ember azt, ami ezek szerint átlagos?


Ha van egy finom kaja, amitől összeszarom magam, akkor egy olyat fogok választani, ami csak finom, a kellemetlenségek nélkül.

2021. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
38%

#20

Olyasmi ez mint az a japán gyilkos hal. Tudod, hogy földöntúli csemege és vállalod a kockázatot.

2021. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
65%
Azt hozzáteszem, hogy szinte soha nem láttam olyat, hogy valaki a nagyobb, kamasz gyerekéről mond szépeket. Úgy értem, mindenki a kicsi gyerekekről beszél, akiket le lehet nyűgözni egy buborékfújóval, de arról nem beszélnek, hogy milyen okos, tényleg okos a nagyobb gyerek. Másodfokú egyenleteknél semmi dicsekvés, de ha a hatéves rajzol egy madarat, akkor el vannak ájulva.
2021. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
76%

23

"Azt hozzáteszem, hogy szinte soha nem láttam olyat, hogy valaki a nagyobb, kamasz gyerekéről mond szépeket"


Akkor jó xar környezetben élsz. Nálunk az ismerősök meg se bírják állni, hogy xy milyen jó tanuló, vagy épp milyen sokat segít otthon, vagy hogy xy dologban milyen tehetséges. Sőt, emlékszem, mikor én kamasz voltam, tesóm meg még épp ovis, lépten nyomon azt hallottam mindenhol, hogy szüleim, nagyszüleim "dicsekednek" velem. De ez nem azt jelenti, hogy a többi gyerekről elterelődne a szó, vagy hogy ha nagyobbak lesznek elmúlnak a dicséretek.

2021. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
62%

#23, én is hülye, dicsekvős apuka vagyok.

Tavaly érettségizett ez egyik, akivel nem élek együtt.

Minden reggel kitettem valami neki szóló bíztatást a fbukra.

100-150 ismerős meg lájkolta 20-30 meg bíztatta.

Neki jól esett.


A vége meg 476 pont lett, annak is örült mindenki.


Hogyne büszkélkednék vele?

Még azzal is, amilyen nyers humorral szól be, ha úgy gondolja.

2021. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
91%

Nem bántam meg

Egyedül nevelem 2 hetes kora óta

Iszonyat fárasztó egyedül,nincs idom semmire,néha hiányzik a régi életem

De imádom a gyerekem.

Nem aludtam 2 éve végig egy éjszakát,de reggel felkel meglát és kacag annyira örül nekem, aztán hozzam bújik…ez minden nehézségért kárpótol

2021. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
98%
Max ott banjak meg ahol pl tamogatásért készül a gyerek stb.
2021. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
90%
De, megbántam
2021. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy bántam, egész életemben erre vágytam.

Miért gondoljátok, hogy csak azt lehet élvezni, ami könnyű? Igen, nehéz gyereket nevelni, de hát a kihívasok nem arról híresek, hogy könnyűek. Egy teljesítménytúra is nehéz, mégis élvezi, aki szereti az ilyesmit. Nehéz kialvatlanul derűsen foglalkozni vele, de a nap végén sikerélmény, ha jól menedzseltem a napot.

2021. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
71%

Ide nem fogják leírni azok, akik megbánták, szóval eleve értelmetlen a kérdés.


Pedig ismerősi körömben is azért sokszor panaszkodik anyuka, hogy nincs életük a TE vagy több gyerek mellett. Szívás, de ők vállalták.

2021. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!