Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkel rendelkezők! Nem...

Gyerekkel rendelkezők! Nem bántátok meg a gyermekvállalást? Most hogy már látjátok, hogy milyen így élni, ha újra ez a döntés előtt állnátok, most is a gyermeknevelést választanátok vagy inkább ezúttal nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Itt minden nev nelkul megy, de ha latnek is neveket, nem hiszem, hogy sokat mondana. Itt oszinten leirhatja mindenki, hogy erez. Senki nem fogja megtudni, kitol szarmazik az informacio. Koszonom az eddigi valaszokat!
2021. jún. 30. 10:53
 32/62 anonim ***** válasza:
61%

Azért nem fognak ide írni, mert val.szeg maguknak sem vallják be.


Aki meg rendszeresen a gyerek fejéhez vágja(!) hogy minek született, az tuti nem olvassa ezt.

2021. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudok olyat aki megbánta

Nem mondja ki de mindenki tudja róla

4 éves a gyerek

Kezelhetetlen,nincs rá szólva semmiért ,azt csinál amit akar mert anyukának nincs hozza türelme

Ilyenkor nyáron kiteszi a homokozóba,anyuka meg telefonozik egész nap. Máskor pedig rábízza a mamára.

Mama már szóvá tette h nem foglalkozik a gyerekkel mert a régi élete kellene neki,h bulizzon stb…sajnálom a kislányt,de tényleg olyan neveletlen hogy nem szeretem ha az enyémmel van,nekem másfél éves és mindig bántaná ellöki, és persze raktam kívül senki nem szól a kislányra h nem szabad

2021. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, óriási respect hogy rászólsz. Annak a kisgyereknek nagyon fontos élmény, hogy rászóljon egy felnőtt. Nem viccelek.
2021. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó ezt hogy érted ?
2021. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy érti, hogy valaki(Te) legalább próbálja nevelni azt a kislányt. Persze,h.neveletlen a gyerek hisz nem neveli senki, csak nő,mint a gaz. Mindenki ilyen lenne ha ilyen anyja lenne mint annak a kislánynak.
2021. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

Jaa értem

Én is sajnálom

De látom anyukán h meg haragszik ha szólok

De leírok 1-2 példát hogy miért szólok rá

A Kicsi aludt a babakocsiban,a kislány odament rángatta a babakocsit

Persze h ez enyém felébredt

Egyik alkalommal nálunk voltak,Aztán szólt h megy pisilni,és látom h a homokozó közepén pisil

Persze rá szóltam,anyuka húzta rám a száját

Azóta nem is voltak itt.

2021. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
86%

Jól mondja 36


Es te jól tetted hogy rászóltál, hiaba húzzza a száját anyuka.

2021. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

Muszály vagyok ,ha anyuka csak ül és nézi

Rosszul érzem magam mert tudom h megsértődik.

Azt hozzáteszem h a sajatomra is ugyanúgy rá szólok ha olyat csinál.

2021. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
Annak a kislánynak nagy ajándék, hogy raszól valaki. Szegény gyerekek olyanok szabályok nélkül, mintha egy sötét terembe löknék be öket.
2021. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!