Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkel rendelkezők! Nem...

Gyerekkel rendelkezők! Nem bántátok meg a gyermekvállalást? Most hogy már látjátok, hogy milyen így élni, ha újra ez a döntés előtt állnátok, most is a gyermeknevelést választanátok vagy inkább ezúttal nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon nem. Pedig kifejezetten nem akartam egyet sem.


Négy lett és rengeteg szîvassal jártak, járnak ma is, de amúgy meg óriási buli.

2021. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
66%
Én se értem, hogy egy csomó alkalommal miért kell lepontozni, amikor az ember a kérdésre válaszol, kulturált formában. A pirosazó szerint nem is úgy gondolom, ahogy? Vagy mi?
2021. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
72%
Sokan nem hiszik el hogy a gyerekválalás nem (csak) szívás. Azt akarják látni, hallani hogy de igenis az. Azt gondolják, hogy nem igazat írtok, hanem amit a társadalom elvár. Én mindenkit felpontoztam.
2021. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
68%

A politikai rovatban volt egy felmérés,hogy ki kiért jár oda?


60% fölött volt a "trollkodni" válaszok aránya.


Nem érdekesek ezek a pontok, sehol nem lehet beváltani 🤣

2021. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
91%

Szívás. Meg a legjobb dolog is a világon. Egyértelműen nem bántam meg, és életem is van mellettük, dolgozom is, nem 0-24 háziasszony vagyok. Persze azzal sincs semmi gond, amíg a háziasszonyság nem a 0-24 kanapén fekvésről szól neki, meg egy zacskós levesről, mint ebéd. :D

Igen, sírtam is sokat, meg kiabáltam is, meg sokszor gondoltam, hogy HA megint kettesben lehetnénk a férjemmel...de aztán borúra mindig derű jött. Belerázódik az ember, csak idő kell. És a közhiedelemmel ellentétben "azért nem akarok gyereket, mert nem tudsz vele semmit csinálni", mi ugyanúgy jártunk továbbra is külföldre nyaralni hármasban-négyesben immár, ugyanúgy elmentünk csak akár kettesben sétálni a férjemmel, vagy enni valahová, esetleg egy wellness hétvégére. Vannak nagyszülők, barátok, keresztszülők, akikre bármikor oda mertem bízni őket.

2021. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
69%
Én azért nem hiszem el, hogy nem (csak) szívás, mert mindig arról mennek a poénok, hogy de szar minden, nincs alvás, nincs 5 perc, és a végére van mindig odakanyarítva, hogy "de megéri". Ez nekem mindig olyan kényszeredett, mint mikor valaki leírja, hogy szar a párkapcsolata, de "legalább nem ver".
2021. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
98%
Én is így érzem, hogy kettő az egyben, tehát a világ legnagyobb "szívása" és a legnagyobb örömforrása is.
2021. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
36%

"nincs alvás, nincs 5 perc"


Mert szerinted egy akár már 2-3 éves gyereknél nincs 5 perc, meg alvás? :D Akik ezeket írják, 2-3 éves gyerekük van maximum.

2021. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
74%

Én például hála az istennek két tündér gyerekkel vagyok megáldva. Az első pár hónapban volt nehézkes minden a hasfájás és a kialvatlanság miatt, de a férjem sokat segített.

Szóval én nem mondanám szívásnak egyáltalán. Nem is tökéletes, ez egyértelmű, de nem is olyan húdekibszott nehéz

2021. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
68%
Több olyan embert is ismerek aki megbánta. Nem az összeset, de azt hogy kettőnél többet, azt nagyon. És tényleg szörnyű az életük.
2021. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!