Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyet tudnál meg egy...

Ha ilyet tudnál meg egy emberről, akivel randizgatsz, mit tennél?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel már kétszer randiztunk. Nem történt semmi komoly, csak ismerkedés. Az egyik barátnőm, aki nagyon félt, kicsit nyomozott a férfi után. Kiderült, hogy elvált 2 éve, van 2 gyereke akik után nem fizet gyerektartást (megtehetné, hisz van miből), és folyamatosan pereskedik az exével a gyerektartás miatt.

Ezek után te szóbaállnál vele?

Tudom, semmi közöm hozzá, de ha netán évek múlva nekünk is lenne közös gyerekünk, és szétválnánk, akkor a közös gyerekünk fejére is sz.rna? Tudom, még korai ezen gondolkozni, de ezek a dolgok nem túl bíztatóak.

És persze nem ismerem a körülményeket, de ha valaki nem fizet a saját gyerekei után (dns teszt is igazolta hogy az övék, 4 és 7 évesek), az elég visszataszító, nem?

Vagy csak túlreagálom?


2010. aug. 26. 10:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Ha letagadja hogy házas volt meg hogy gyereke van, miért ő érzi magát jogosan becsapva?

Szerintem kettőnk közül ÉN lettem becsapva, nem ő!

2010. aug. 26. 17:45
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért az exnejek is tudnak szart kavarni rendesen, úgyhogy ne ítélkezz elsőre. Szerintem kérdezz rá a barátodnál óvatosan, hogy miként állnak a dolgai az exnejével és a gyerekkel.
2010. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Persze, de ha letagadta a létezésüket?

Mondhatta volna, hogy: van 1 exnejem, meg 2 gyerekem. Vigyázz vele, hátha felkeres, megpróbál majd bekavarni.

Szerintem ezt a 2. randin elmondhatta volna...

2010. aug. 27. 08:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!