Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyet tudnál meg egy...

Ha ilyet tudnál meg egy emberről, akivel randizgatsz, mit tennél?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel már kétszer randiztunk. Nem történt semmi komoly, csak ismerkedés. Az egyik barátnőm, aki nagyon félt, kicsit nyomozott a férfi után. Kiderült, hogy elvált 2 éve, van 2 gyereke akik után nem fizet gyerektartást (megtehetné, hisz van miből), és folyamatosan pereskedik az exével a gyerektartás miatt.

Ezek után te szóbaállnál vele?

Tudom, semmi közöm hozzá, de ha netán évek múlva nekünk is lenne közös gyerekünk, és szétválnánk, akkor a közös gyerekünk fejére is sz.rna? Tudom, még korai ezen gondolkozni, de ezek a dolgok nem túl bíztatóak.

És persze nem ismerem a körülményeket, de ha valaki nem fizet a saját gyerekei után (dns teszt is igazolta hogy az övék, 4 és 7 évesek), az elég visszataszító, nem?

Vagy csak túlreagálom?


2010. aug. 26. 10:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%

És mi van, ha a a feleség valótlan állításokkal nyerte meg a gyerekek elhelyezését, önmaga is mindent meg tud adni a gyerekeknek? Vagy épp meg tudna adni, de helyette magára, vagy italra, kokóra költi, míg a gyerekekre babyszitter vigyáz?


A faszi viszont nagyösszegű betéteket helyez el a gyerekek nevére nyitott számlán minden hónapban azzal, hogy a gyerekek 18 éves koruktól juthatnak hozzá az összeghez?


Persze valószínűleg nem, de azért a nyomozós barátnőmmel szépen leépíteném a kapcsolatot. Ki tudja, hogy rólad mit nyomozott eddig össze, és kivel mit oszt meg rólad?

2010. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

kedves utolso ha anyuka olyan lenne ahogy te leirtad akkor miért nem vette magához apuka agyerekeket? hisz tuti megnyerte volna a biroságot, anyuka ellen.



a válaszom: gerinctelen h nem fizet gyerektartást az még gázabb hogy nem is látogatja a gyereket - feltételezem nem látogatja őket ha nem is fizet.

de a helyedben meghallgatnám az ő verzioját a dologrol, rákérdeznék a dolgok igazságtartalmára. és utánna döntenék h mi is igaz a dologbol vagy mi nem.

2010. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az az abszurd, ha az ismerkedést egy RANDIN nem azzal kezdte, hogy elvált és vannak-e gyerekei!!!
2010. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem szembesítsd a dolgokkal. Minden éremnek két oldala van, és bár most nagyon gázosnak tűnik a pasi, lehet, hogy egy teljesen adekvát választ ad erre a viselkedésre. A lényeg, hogy hirtelen dobd be neki a dolgot, ne nagyon legyen ideje gondolkodni a válaszon.
2010. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Már az első randin rákérdeztem (30 éves a férfi), hogy volt-e már házas, vannak-e gyerekei stb.

Azt mondta, volt több hosszú kapcsolata, de senkivel nem jutott el még az eljegyzésig sem, és gyereke sincs.


Megkérdeztem a barátnőmet, azt mondta kiderítette ki a férfi volt felesége, és tőle tud mindent. Úgy állította be az egészet, hogy ő ismerkedik a férfivel. És az exfeleség készségesen mesélt.

2010. aug. 26. 12:24
 16/23 A kérdező kommentje:

Azt meg, hogy jól él, ő maga mondta, és látszik az öltözködésén, az autóján és a stílusán.

Nem azt mondom, hogy milliomos, de volna miből gyerektartást fizetnie, az biztos.


És tényleg semmi közöm a magánéletéhez, de ha már 2 randi alatt sem derült ki, illetve hazudott a múltjáról, mit várjak tőle a jövőben?

2010. aug. 26. 12:27
 17/23 anonim ***** válasza:

Ezek után nem állnék vele szóba de nem azért mert nem fizet hanem mert gyereki vannak, én meg nem szeretem a gyerekeket, nem akarok sokadik lenni az életében, és kész gyerekeket kapni.

Amúgfy szerintem meg az a visszataszító amit egyes anyák csinálnak a válás után a volt párjukkal, illetve hogy még együtt sem vagytok de már azon spekulálsz mi lesz ha gyereked lesz és elváltok, kicsit sem számító, sőt spontán is romantikus.

2010. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem spekulálok, de ha az exével meg a gyerekeivel így viselkedik, velem hogyan fog?


Tudod ha egy férfi megveri az exét, nagy esély van rá, hogy téged is megüt.

2010. aug. 26. 12:49
 19/23 anonim ***** válasza:
Az gáz, hogy letagadta a házasságát, de én továbbra is azt mondom, hogy szembesítsd a tényekkel! Csak úgy eltűnni, mindenféle hallomás alapján lekoptatni nem túl szép dolog.
2010. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát ha szembesíted ezzel az egésszel, Ő fogja magát JOGOSAN becsapva érezni, és az ágyig nem jutsz el vele, nemhogy a templomig.
2010. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!