Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyet tudnál meg egy...

Ha ilyet tudnál meg egy emberről, akivel randizgatsz, mit tennél?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel már kétszer randiztunk. Nem történt semmi komoly, csak ismerkedés. Az egyik barátnőm, aki nagyon félt, kicsit nyomozott a férfi után. Kiderült, hogy elvált 2 éve, van 2 gyereke akik után nem fizet gyerektartást (megtehetné, hisz van miből), és folyamatosan pereskedik az exével a gyerektartás miatt.

Ezek után te szóbaállnál vele?

Tudom, semmi közöm hozzá, de ha netán évek múlva nekünk is lenne közös gyerekünk, és szétválnánk, akkor a közös gyerekünk fejére is sz.rna? Tudom, még korai ezen gondolkozni, de ezek a dolgok nem túl bíztatóak.

És persze nem ismerem a körülményeket, de ha valaki nem fizet a saját gyerekei után (dns teszt is igazolta hogy az övék, 4 és 7 évesek), az elég visszataszító, nem?

Vagy csak túlreagálom?


2010. aug. 26. 10:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Egyetértek veled. Azért nála is rákérdezhetnél, hátha csak rossz információhoz jutott a barátnőd.
2010. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is visszataszító ez a viselkedés. Azt meg leszűrheted belőle, hogy nem vállalja a tettei következményét. Nincs felfőségtudata! Szerintem meg el sem jutnátok odáig! Már akkor kimutatná a foga fehérjét, ha teherbeesnél! Lelépne! Küld el a p...ba!
2010. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Én azt gondolom az, hogy mi történik az ő magánéletében neked semmi közöd. Ezzel az indokkal kár is elhajtanod őt.


Ellenben az, hogy te esetleg semmit nem tudtál arról, hogy ő neki van két gyereke, az már indok lehet.



Másfelől:

Azt gondolom, hogy ha van miből és nem fizet gyerektartást, akkor egy nagy k*csög. Akkor gondolom jó volt, mikor megcsinálta a két gyereket.

2010. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
akarom mondani "felelőségtudata"
2010. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Jogos az óvatosságod.Bár valóban nem szabad ítélkezni,mert sosem tudjuk a teljes igazságot,de a vázolt helyzet hagy némi kívánnivalót maga után.A gyermekeimet akkor is segítem,ha bármilyen rossz a viszony az édesanyjukkal.De még egyszer mondom,nem tudhatjuk az összes körülményt.
2010. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Fuj-fuj-fuj.

Örülj neki, hogy még azelőtt kiderült, hogy bármi komoly történt volna. Megszakítanék vele minden kapcsolatot. Igen, ha lenne vele közös gyereked, őt is lesz.arná, ahogy téged is lesza.rna. Az ilyen férfinak a nő általában csak cselédnek és qrvának kell (bocs), aki amíg mindent megcsinál, addig jó, utána meg mehet a rákba, a gyerek meg csak káros melléktermék neki, akivel a szakítás/válás után lesz, ami lesz.

Szegény volt feleség :(

2010. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet azzal, hogy a kérdezőnek semmi köze a férfi magánéletéhez. Miért ne lenne? Randizgatnak egy jövőbeni párkapcsolat reményében. Ilyenkor kell megismerni egymás magánéletét, hogy megtudjuk, hogy egyrészt megfelelnek-e nekünk a körülmények, másrészt van-e helyünk mellette. Egyébként egyértelműen dobni kell a csávót.
2010. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

ÉN viszont meghallgatnám az ő verzióját is. Az egyik barátom pl. azért nem akar gyerektartást fizetni, mert a volt felesége szinte magára költi az összeset. A pasi is elég gazdag, és asszony nehezen viseli a megváltozott életmódot. Inkább elkölti a gyerekeknek járó pénzt. Nem azt jelenti,hogy a barátom nem ad semmit, sőt. Vesz nekik ruhákat, iskolafelszerelést, viszi őket nyaralni stb., de konkrétan pénzt nem ad. Persze az asszony ebből az egészből csak azt adja tovább, hogy milyen gané a volt férje. Így mindenki csak ezt hallja a városban.

Szóval, ha komolyan érdekel ez a férfi, akkor várj egy kicsit, és ha olyan a pillanat kérdezz rá. Nyilván még akkor sem fogod tudni, hogy igazat állít-e, de ha megismered már vmennyire, akkor jobban el tudod dönteni!

2010. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
77%

Szia!

Nézzük a dolgokat reálisan. A barátnőd ugyan hogy lett volna képes egy ember után, civilként nyomozni? Az még hagyján, hogy kiderítette, hogy 2 éve elvált, és van két gyermeke, de honnan tudja, hogy tényleg van mit a tejbe aprítania, és mégsem fizet gyerektartást? Az pedig szinte abszurd, hogy a pereskedésről is értesüljön.

De legyen, valamilyen csoda folytán, ha mégis tudomást szerzett ezekről, honnan tud a DNS-tesztről, amihez egy kívülállónak semmi köze? Biztosan nem a szomszédoktól kapta a hírt! És ha már itt tartunk, két randi után mit mondott a férfi az eddigi életéről, hogy te nem tudtál sem válásról, sem gyerekekről, de arról igen, hogy van pénze?

Kíváncsian várom a reakciódat!

2010. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is visszataszító ez a viselkedés..a barátnőd részéről!!!Nyomozni a barátnője pasija után..szánalmas.

A másik pedig az,hogy nem tudhatjátok milyen a volt felesége a pasasnak.Lehet,hogy egy alkoholista idegroncs aki semmit nem költ a gyerekeire..Én se fizetnék olyannak gyerektartást az biztos.{bár akkor mondjuk aférfinél lennének a gyerekek..}

2010. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!