Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Hogyan beszéljem ezt meg a párommal? Azt hiszi, hogy sajnálom az ételt a lányától.

Figyelt kérdés

Ma el kellett mennie egy barátjának segíteni, én nála maradtam a lányával és a gyerekeimmel. Még reggel megbeszéltük, hogy ebédre rendelünk pizzát. 3-at rendeltem, egyet a páromnak, egyet a lányának és egyet magamnak és a gyerekeimnek. A párom végül késett és nekiláttunk nélküle. Kérdeztem a lányát, hogy kér-e kóstolót valamelyikből, de azt mondta, marad a sajátjánál. Megette a teljes pizzáját, én csak lestem és végül azt mondta, mégis enne egy szeletet az apjáéból. Itt követtem el a hibát, mert kibukott belőlem a kérdés, hogy "Nem lesz az már túl sok?". Erre felhúzta magát, hogy akkor ő már nem is éhes és elvonult a szobájába.

Fél órával később már úgy jött haza az apja, hogy tajtékzott, hogy, hogy képzelem én, hogy sajnálom az ételt a lányától. A lánya írt az anyjának, ő meg a páromnak, hogy mi történt, de úgy érzem, eléggé eltorzíthatta a történteket.

Most a párom szóba sem áll velem, azt mondta még túl mérges rám, majd beszélünk, ha lenyugodott, de hatalmasat csalódott bennem és megkért, hogy inkább menjek haza a gyerekekkel.


Tényleg ilyen hatalmas hibát vétettem? Én is kövér vagyok, eszem ágába nem volt a lányát a súlya miatt megsérteni, csak meglepett a mennyiség és féltem, hogy rosszul lesz.


2021. jún. 20. 22:16
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
66%
40-es: csak ha anyukának új pasija van, akkor meg lehet, azzal rivalizál. De tény, a nők minden korban szarkavaróbbak a pasiknál, de a fordítottja is létezik.
2021. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsémmel meg a felesége fia szennyeskedik, szóval igazad van. Én meg a férjem lánya szemében vagyok apa kis nője meg picsa. Nem érti és nem tudja megemészteni hogy amúgy 5 éve házasok vagyunk és van egy közös kislányunk. De ez az ő baja.
2021. jún. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
77%
Én adnék még egy esélyt. Az ex is elég normálisnak tűnik, hogy amikor rájött, hogy a kislány a manipulatív dög, bocsánatot kért. A párod is.
2021. jún. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!