Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Hogyan beszéljem ezt meg a párommal? Azt hiszi, hogy sajnálom az ételt a lányától.

Figyelt kérdés

Ma el kellett mennie egy barátjának segíteni, én nála maradtam a lányával és a gyerekeimmel. Még reggel megbeszéltük, hogy ebédre rendelünk pizzát. 3-at rendeltem, egyet a páromnak, egyet a lányának és egyet magamnak és a gyerekeimnek. A párom végül késett és nekiláttunk nélküle. Kérdeztem a lányát, hogy kér-e kóstolót valamelyikből, de azt mondta, marad a sajátjánál. Megette a teljes pizzáját, én csak lestem és végül azt mondta, mégis enne egy szeletet az apjáéból. Itt követtem el a hibát, mert kibukott belőlem a kérdés, hogy "Nem lesz az már túl sok?". Erre felhúzta magát, hogy akkor ő már nem is éhes és elvonult a szobájába.

Fél órával később már úgy jött haza az apja, hogy tajtékzott, hogy, hogy képzelem én, hogy sajnálom az ételt a lányától. A lánya írt az anyjának, ő meg a páromnak, hogy mi történt, de úgy érzem, eléggé eltorzíthatta a történteket.

Most a párom szóba sem áll velem, azt mondta még túl mérges rám, majd beszélünk, ha lenyugodott, de hatalmasat csalódott bennem és megkért, hogy inkább menjek haza a gyerekekkel.


Tényleg ilyen hatalmas hibát vétettem? Én is kövér vagyok, eszem ágába nem volt a lányát a súlya miatt megsérteni, csak meglepett a mennyiség és féltem, hogy rosszul lesz.


2021. jún. 20. 22:16
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Igen, a lánya is kövér, sajnos nem is kicsit. Tudom milyen rossz, ha valaki beszól, én nem ez a típus vagyok.

Tényleg nem rosszindulatból mondtam ezt, csak kibukott belőlem. Én nem tudok megenni egy pizzát, ezért is rendeltem közöset a fiaimmal. Nem gondoltam volna, hogy 12 évesen ennyit tud enni.

Az anyjával még nem találkoztam, de a történtek után most nem is nagyon szeretnék.

2021. jún. 20. 23:03
 12/43 anonim ***** válasza:
94%

10, Én meg 140 kilósan csak kétszerre tudok megenni egy átlag 32-es pizzát. :D A főnököm, aki meg cirka fele annyi, mint én, tíz perc alatt betolja túlzás nélkül, ha együtt rendelünk, mindig nevetünk egymáson.


De lássuk be, az nem reális gond, hogy valaki egy 32 centis pizza betermelése után éhes maradjon. Nyilván inkább csak a szeme kívánta, de ebből egy ekkora hisztit levágni finoman szólva is túlzás.

2021. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
31%
neked nem kellett volna megjegyzest tenned, neki nem kellett volna megsertodnie, az apjanak meg nem kellett volna cirkuszolnia. mindenki kerjen bocsanatot, es bekuljetek ki, ezert neveteseges lenne haragudni
2021. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
90%

Húzzon a f@xba a párod! Nehogy már te kalapolj neki, a pofátlan lánya miatt!

Rafkos kis disznó - nem kér a másikból, nehogy cserébe adni kelljen neki a sajátjából, majd miután bezabálta, hirtelen mégis megkóstolná. Hagyjuk már! Engedd el ezt a kapcsolatot.

2021. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem elég ha elküldöd neki ennek a kérdésnek a linkjét.

Így azt is látja hogy benned semmi rosszindulat nem volt (hiszen tök értelmetlen lenne egy anonim oldalon hazudni) és azt is leszűrheti a kommentekből hogy milyen gáz a lányával meg az exével együtt.

Egyébként meg szerintem dobd és keress olyat aki megbecsül, meg aki megérdemel.

2021. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a lányt emlékeztette a megjegyzésed arra, hogy kövér,és hótt cikinek érezte, hogy akart volna még enni. Te voltál a vészharang a fejében. De mivel az igazság fáj, inkább belédrúgott, hogy elfedje a bűntudatát a balhé körítéssel. Szerintem csak ennyi történt.
2021. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
62%
13.kal ertek egyet.
2021. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
90%
Vihar a biliben. Szakíts. Ha ebből problémát csinál, úgyis az lesz belőle. Akkor meg már legyen előbb, mint később. Nem hinném, hogy van mit szeretni ezen a pasin.
2021. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
17%
Én 34 éves, normál testalkatú nőként simán bevágok egy 32 centis pizzát és van, hogy még éhes maradok...Most miből állt volna adni neki mégegy szeletet? Főleg az apjának szántból.
2021. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
80%
Még most dobd ki ezt a töketlen phaszt, amíg nincs közös gyereketek...
2021. jún. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!