Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Hogyan beszéljem ezt meg a párommal? Azt hiszi, hogy sajnálom az ételt a lányától.

Figyelt kérdés

Ma el kellett mennie egy barátjának segíteni, én nála maradtam a lányával és a gyerekeimmel. Még reggel megbeszéltük, hogy ebédre rendelünk pizzát. 3-at rendeltem, egyet a páromnak, egyet a lányának és egyet magamnak és a gyerekeimnek. A párom végül késett és nekiláttunk nélküle. Kérdeztem a lányát, hogy kér-e kóstolót valamelyikből, de azt mondta, marad a sajátjánál. Megette a teljes pizzáját, én csak lestem és végül azt mondta, mégis enne egy szeletet az apjáéból. Itt követtem el a hibát, mert kibukott belőlem a kérdés, hogy "Nem lesz az már túl sok?". Erre felhúzta magát, hogy akkor ő már nem is éhes és elvonult a szobájába.

Fél órával később már úgy jött haza az apja, hogy tajtékzott, hogy, hogy képzelem én, hogy sajnálom az ételt a lányától. A lánya írt az anyjának, ő meg a páromnak, hogy mi történt, de úgy érzem, eléggé eltorzíthatta a történteket.

Most a párom szóba sem áll velem, azt mondta még túl mérges rám, majd beszélünk, ha lenyugodott, de hatalmasat csalódott bennem és megkért, hogy inkább menjek haza a gyerekekkel.


Tényleg ilyen hatalmas hibát vétettem? Én is kövér vagyok, eszem ágába nem volt a lányát a súlya miatt megsérteni, csak meglepett a mennyiség és féltem, hogy rosszul lesz.


2021. jún. 20. 22:16
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Közben a párom és a volt felesége is többször felhívtak, hogy bocsánatot kérjenek.

Mint kiderült a lányuk azt mondta sírva az anyjának, hogy én és a fiaim eszünk, ő pedig egy szelet pizzát sem vehetett el az az apjáéból és már fáj a gyomra annyira éhes. Mikor anyja megkérdezte, hogy hány pizza van, ő azt mondta, hogy 2, egy a miénk, egy az apjáé. Szóval az egész úgy jött le nekik, hogy én nem adtam a lánynak enni.

Este végülis kiderült az igazság, mert a párom is kereste a harmadik pizzát, mert látta a dobozokat, hogy 3 volt. A lánya végül bevallotta, hogy azt ő már megette.

A lánya augusztus közepéig a páromnál lesz. Félig már összeköltöztünk, de még a cuccaink javát nem vittük át a páromhoz. Ez az eset eléggé elbizonytalanított. A héten mindketten szabin vagyunk, úgy volt, hogy költözködünk és ötösben csinálunk programokat, de most arra kértem a páromat, hogy 1-2 napig maradjunk külön.

Nekem is elég furcsa volt a problémakezelése. Annyira már megismerhetett, hogy soha nem ártanék a lányának, mégsem akarta az én mondandómat meghallgatni.

7 éve váltak el, én vagyok az első barátnője, akit a lányának is bemutatott. Azt mondta, még nem tanulta meg kezelni a hasonló helyzeteket, ráadásul a lánya egyre furcsábban viselkedik. Szerintem csak kamaszodik, de majd meglátjuk mi lesz.

2021. jún. 21. 10:32
 32/43 anonim ***** válasza:
90%

Gyanúsan innen fúj a szél akkor, nem csak, hogy kamaszodik a kislány, de ez egybeesik azzal, hogy te "elveszed tőle" aput. Hét év baromi hosszú idő, ő ebbe nőtt bele, hogy apu "csak az övé", és nyilván nehezen viseli a változást, pláne a kamaszkor kezdetén.

Nem lesz könnyű dolgod, ha jó viszonyt akarsz vele, az fix, és apunak is sokat kell tanulnia a lánya lelkéről, ha nem akar állandó játszmázást.

Kitartást kívánok neked!

2021. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 kovpet ***** válasza:
96%

"ő azt mondta, hogy 2, egy a miénk, egy az apjáé"


Ezek után az én lakásomba be nem tenné a lábát egy ilyen manipulatív, hazudozós kis rohadék.

2021. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
91%

"a lányuk azt mondta sírva az anyjának, hogy ....... már fáj a gyomra annyira éhes"


Miután már benyomott egy egész pizzát.

Nos, lesz még gondod ezzel a hazudozó áspiskígyóval!

Az mindenesetre pozitív, hogy párod, sőt még volt felesége is bocsánatot kértek.

2021. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
87%
Ezért haza zavart??? Én ezt a palit felejtősre tenném. Igaza van az elöttem szólóknak, mindig a kis(dagi) hercegnője lesz az első, te max másod hegedűs, de lehet csak harmad :/
2021. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 flora08 ***** válasza:
100%
25-ös vagyok. Tehát a csajszi nem is arra panaszkodott anyukának, hogy te megbántottad a kérdéseddel, hanem konkrétan hazudott neki. Azt hittem, "csak" megsértődött. Így tényleg olyan, mintha neki nem rendeltél volna, és csak nézte, ahogy esztek...atyaég. Van zűr a fejében, lelkében. Nem lesz egyszerű vele a későbbiekben sem 😢 Van az úgy, hogy hiába szeretnél valakivel jót tenni, balul sül el. Ha a párod nem változtat a hozzáállásán, nem fog változni a helyzet. Neki kellene tisztázni, megértetni a lányával a dolgokat.
2021. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha aki elvileg szeret képes lenne feltételezni rólam, h nem adok enni a gyerekének miközben én előtte eszem, azzal én befejezném a kapcsolatot. Már a feltételezés is sértő és megkérdőjelezi a kapcsolat jellegét.
2021. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
75%
ilyen családba tuti nem mennék, majd pont egy dagadt kis hülye hisztijét akarnám hallgatni :D lépj le amíg teheted!!!
2021. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
70%
A kis csaj nagyon bír téged
2021. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
42%
Hát….. olyan pasival is lehet kezdeni, akinek fia van , a fiú gyerekek kevesebbet szemétkednek az apa új nőjével.
2021. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!