Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatba vki segíteni?

Távkapcsolatba vki segíteni?

Figyelt kérdés
A barátnőm pesti én szombathelyi vagyok.akárhogy is nézem egy 250 km körül van.beszéltem szüleimmel is,hogy lenne ez a dolog.apám mondat hogy nekem msot a tanulásra kell koncentrálnom,ne is reménykedjek bent hogy 2 hetente én pestre járkálok vonattal mer ezt ő nem fogja támogatni.NYáron nem vtam melózni és azt mondta fiam valamit valamiér alapon működik ez nálam.Azt mondtakb 4-5 hetente mehetek fel,meg h ő is egyszer lejöhet.Tartható egy kapcsolat igy?tapasztalatok?
2010. aug. 25. 12:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
16:51: Pont emiatt írtam én is a hozzászólásomat. Egy teljesen irreleváns történetet minek ír le? Az válasz a kérdésre...? Szerintem közel sem...
2010. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg mert leírtam a válaszom,istenem,ez már fáj,amúgy nem én keztdem kötekedni a vibrátor kötött bele a válaszomba biztos irigy az élményre,h ekkora a távolság. Az útobbi időben pedig tényleg csak kötekedés van a gyk-án,Minden kérdésnél jön valaki és beszól valakinek vmiért ahelyett h a kérdsésre válaszolna,pattogni kezd és vergődik a semmin,aztán jönnek a többiek egy bolond százat csinál...F*szom az egész GYK-ba.
2010. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mivel nem a kérdésre válaszoltál, hanem saját élményeidet osztottad meg egy teljesen más szituációról, így akár félre is vezetheted a kérdezőt, sőt, téves következtetést vonhat le belőle... akkor ki is a h*lye? :)
2010. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Istenem a válaszok 99 százaléka élménybezsámoló ,meg leirom h nekem milyen szar,tipúsú h a kérdező érezze h vannak nála szarbb helyzetben lévők,meg sajnáltatom magam válaszok is vannak itt amiktől heretóm van.Azoknak is szóljbe .Valószinű ha kitörölnénk őket nem maradna itt csak pár ,na erről ennyit.

És nem hülyéztelek tudtommal te se hülyézz le mert kicsi vagy te ahhoz.

2010. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"te se hülyézz le mert kicsi vagy te ahhoz." mintha az életkor és az intelligencia bármilyen korrelációt is mutatna egymással... :)


Részemről végeztem :)

2010. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mert te aztán magas intelligenciát mutatsz a vibrátor neveddel.Jujj.Inteligens ember nem ilyen nevet választ magának egy forúmon.Részemről én is befejeztem .Meddő vita.
2010. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Mert a vibrátor csak szexuális segédeszköz lehet, mi?


[link]


Nesze, művelődj! :)

2010. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Hát a többségnek a vibrátor szórol akkoris az jut eszébe,hogy az egy szexuális segédeszköz és nem az amit belinkeltél.
2010. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, mi jut eszébe a többségnek, ha ő arra értette? Az, hogy a többségnek mi jut eszébe a nevéről, nem őt minősíti.Különben sem simán "vibrátor" a neve =]
2010. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan rohadt okos itt a GYK-n osztják az észt,meg belekötnek más válaszolókba.Csúszika GYK szinvonala a cset.hu felé.Lassan már egyesek cset szobának használják az oldalt.PFFFFFFFFFFFF!
2010. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!