Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatba vki segíteni?

Távkapcsolatba vki segíteni?

Figyelt kérdés
A barátnőm pesti én szombathelyi vagyok.akárhogy is nézem egy 250 km körül van.beszéltem szüleimmel is,hogy lenne ez a dolog.apám mondat hogy nekem msot a tanulásra kell koncentrálnom,ne is reménykedjek bent hogy 2 hetente én pestre járkálok vonattal mer ezt ő nem fogja támogatni.NYáron nem vtam melózni és azt mondta fiam valamit valamiér alapon működik ez nálam.Azt mondtakb 4-5 hetente mehetek fel,meg h ő is egyszer lejöhet.Tartható egy kapcsolat igy?tapasztalatok?
2010. aug. 25. 12:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
nem.
2010. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog működni.
2010. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
53%
Nálam is hasonló a helyzet(zeg-pest). Szerintem keress vmi munkát(szórólapozás mehet suli mellett is)Én szórólapozok+ itthon is dolgozgatok, így meg van engedve. Meg ne hanyagold el a tanulást:)
2010. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
Az én barátom Wuppertalban él, 1200 km-re !!! Kb. 2 havonta találkozunk :) Szóval a Te helyzeted nem is olyan borzasztó :) Így derül ki igazán hogy mennyire erős a kapcsolatotok és hogy kitartrotok és kivártok-e !!
2010. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát a távkapcsolatok nagyon ritkán jönnek össze. Ritkán láthatjátok egymást személyesen, nem alakul ki az a mély érzés, amiért úgymond érdemes várni ki tudja mennyi időn keresztül, amikoris egymáséi lehettek. És még akkor sem biztos, hogy összeilletek..
2010. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolatok nagy része azért lehet sikeres, mert egy illúzióra épül, és az ilyen ritka személyes kontaktnál nem jönnek elő a rossz tulajdonságok. Így nem nehéz boldognak lenni. Amúgy semmi értelme :)
2010. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig simán működhet, ha olyan típusú emberek vagytok. Egyre gyakoribb az is, hogy a barát/barátnő külföldön lakik, ahhoz képest ez nem is távolság. Igen, nagyon fontos a tanulás, ha pedig egy városban laknátok, még kevésbé tudnál a tanulásra koncentrálni, mert mindennap együtt lennétek. Úgyhogy szerintem hétköznap, amikor úgyse láthatod, tanulj keményen, esetleg dolgozz, hogy meglegyen az a fránya vonatjegyre való, és hétvégén pedig legyetek együtt, amikor csak lehet.
2010. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

szerintem attól is függ, hogy mennyi ideje vagytok együtt, milyen nagy a szerelem, mert ez a legfontosabb és szerintem tartható ha leültök és megbeszélitek a dolgokat.

Kitartás!!!:)

Egy távkapcsolatban lévő lány

2010. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Csak rajtatok múlik.
2010. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%

Nem értek azzal egyet h a távkapcsolat illúziókra épül.

Én 1 éve élek távkapcsolatba mi hetente találkozunk ha tudunk, volt már olyan hogy kimaradtak 7végék, de én látom a párom hibáit, de a szerelem pont erről szól elfogadod a másikat a hibáival együtt és a jó oldalát nézed.


Kedves kérdező a havi 1 talit nem sokáig lehet bírni én a 2 hetes szüneteknél teljesen a padlón vagyok, am nem értem a szülök ért nem értik meg h a kapcsolat meg a suli nem üti egymást, pláne nem távkapcsiba...

Én úgy gondolom ha tanulsz mellette rendesen és a lány is bemutatkozik majd és elfogadják akkor szerintem engedékenyebbek lesznek, csak az eleje nagyon rossz lesz :\

Én sok sikert és boldogságot kívánok, hajrá!!

2010. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!