Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen "elvárásokkal" kezdenél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "elvárásokkal" kezdenél bele egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Milyen gyakori találkákra van szükséged? Mennyit szeretnél beszélni a találkák között a pároddal stb. Mindenre kíváncsi lennék a témával kapcsolatban, hogy ti milyen "elvárásokat" támasztanátok a másikkal szemben!?
2011. jún. 26. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most kezdtem bele egy távkapcsolatba!! Heti szinten találkozunk bár van, hogy ki marad egy hét! Általában több napra megyek hozzá fel...nem egyre! Szoktunk telefonon beszélni bár nem sokat.. skypon is szoktunk mikrofonnal viszont az több óra is szokott lenni! Néha küldünk egymásnak esténként egy-egy sms-t! Nekem ez az első távkapcsolatom és teljes mértékben megvagyok vele elégedve hiszen ugy sem szeretem ha a pasi folyton a nyakamon lóg és ez így tökéletes! Sokkal jobban örültök egymás társaságának így... Hát ennyi amit mondani tudok róla... remélem segítettem valamennyit! :)
2011. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha nem mennék bele távkapcsolatba. Igénylem a fizikai jelenlétet. Soha nem is értettem hogy havi egy-két találkozót hogy lehet kapcsolatnak nevezni.

34 ffi

2011. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 .:Laci:. ***** válasza:
100%
párom és köztem több, mint 100 km van, lehetőség szerint hetente vagy 2 hetente találkozunk több napokra, telefonon tartjuk inkább a kapcsolatot mivel 100 órát "ingyen" beszélünk :) ( 950 Ft fejenként a T-mobile-nél a családbarát kedvezmény, így egy hónapban 100 órát relatíve ingyen beszélünk)
2011. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igenis kapcsolat a távkapcsolat is.


Mi a párommal szintén heti egyszer találkozunk, de olyankor több napot is töltünk a másiknál. Gyakorlatilag minden szabad időnket. Így persze sok minden más kimarad az életünkből, de legalább a kapcsolat igazi kapcsolat. És több időt töltünk így együtt, mintha egy helyen laknánk szerintem.

2011. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az együtt lakásig minden csak ismerkedés. Majd akkor kiderül igazából hogy működik, avagy sem a kapcsolat.

34 ffi

2011. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!