Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belemenni egy távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk mindketten. A fiút már 2 éve ismerem, interneten keresztül ismerkedtünk meg. nagyon sokáig szenvedtünk a találka miatt, de most végre tudtunk találkozni. És soha nem voltam még ilyen szerelmes. Mikor felszálltam a buszra és elmentem haza szinte majdnem beleőrültem, annyira éreztem a hiányát. Én pesten lakok, ő Zamárdiban. Eddig arról volt szó, hogy hagyjuk még az együtt járást, először találkozzunk. de nem gondoltam volna hogy ez ennyire nehéz lesz, mármint kibírni nélküle. Most vagyunk ott, hogy meg kéne beszélni hogyan tovább? 120 km választ minket el egymástól. kb havonta ha tudnánk találkozni. Szerintetek megéri?
2011. júl. 10. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

hát én 19 vagyok párom 19, nemsokára ő másik suliba fog járni és én is (egyetem), és közel 200km-er lesz a távolság, (de jövőre megyek utána), remélem megvár, én bízok a távkapcsolatban, ha valaki kitart a másik mellett^^

sok sikert nektek is !!!

2011. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
erdemes. az igazi szerelmed nem mindig a sajat kornyezetedben talalod meg. en interneten keresztul ismertem meg egy fiut 1 eve szeretjuk egymast 1 kontinens valaszt el. iden jon meglatogatni mert mar nem birjuk. de mit tudnank tenni ha szeretjuk egymast es nem erdekel senki mas? azt mondom legyetek turelmesek es idovel meglatjatok eleg erosek vagytok-e egy tavkapcsolathoz?
2011. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, várom a további válaszokat/tapasztalatokat.
2011. júl. 10. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:

figyelj... mindent akarni kell...

az én első nagy szerelem balatonnál lakott én meg szabolcs megyében... 400km... bőven 3x annyi mint neked... :)

mégis 2hetente találkoztunk... jobb esetben... működött is... csak végül elhalványult az érzés...

de meg kell próbálni... 120km nem sok!!!!

találkozzatok hetente... egyik hétvégén te mész a másikon meg ő... vagy 2 hetente....

modern világot élünk... msn, skype... meg mit tom én mi van.... ki lehet azt bírni... ha meg mentek tovább tanulni és akkor is nagy szerelem meg minden akkor úgy próbáljátok meg összehozni hogy közelebb kerüljetek egymáshoz :)

2011. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha érdemes, akkor hajrá, mi 320 km-re voltunk egymástól 1 évig, aztán összeköltöztünk :D

Addig 2-3 hetente láttuk egymást.

2011. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

maiz hogy havonta???

Én is 110 km re lakok a barátnőmtól, és hetente találkozunk.

vannak buszok, diákjegy, van vonat, stb stb

anyut vatert, mamát, tesót lenyúlod, és meg is van a cash a jegyre.

há nehogymá.....

am én is rengeteget agyaltam ezen van e értelme a távkapcsolatnak, de aztán rájöttünk a barátnőmmel, hogy inkább vagyunk kevesebbszer sokat együtt, minthogy minden áldott nap találkozzunk és "ráunjunk" a másikra.

2011. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vagyok távkapcsban és még nem halványult a szerelem,én is neten ismertem meg,köztünk 200 km van.Hetente,rosszabb esetben 2 hetente talizunk,persze borzasztóan tud hét közben hiányozni,de mindig örülünk 1másnak.Sok sikert és kitartást!
2011. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!