Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen kapcsolatot hogy lehetne működőképessé tenni? Érdemes egyáltalán belemenni?

Figyelt kérdés

Helyzetem a következő:

Van egy fiú, három éve ismerjük egymást. Kiment 8 hónapra luxushajóra mixernek, múlthónapban jött haza. Végig tartottuk a kapcsolatot iwiwen. Nekem nagyon tetszik, és tudom hogy kölcsönös, viszont azt is tudom hogy márciusban megint megy vissza dolgozni, így csak addig lehetnénk együtt. Érdemes igy belefolyni hogy "határidő" van szabva ennek az egésznek? Rendes srác, állandóan visz vacsorázni, moziba, értemjön a suliba és hazahoz. Van köztünk 14év korkülönbség. ő 31 én 17. Eddig még nem történt köztünk semmi, még szájra puszi sem. Úgy érzem nem mer addig lépni amíg bizonytalannak érez, ugyanis nem tudom eldönteni, nem akarom mert félek hogy szerelmes leszek és ő meg nem, az baromi rossz, de viszont kívánom és mindig olyan jól érzem magam vele. Imádom mint embert. Várom a segítségeteket ezzel az üggyel kapcsolatban és köszi előre is.:)


2010. dec. 15. 14:27
 1/7 Keeper ***** válasza:

Leírásod alapján ezt a tevékenységet minden évben ismétli, vagy legalábbis fogja ismételni, mivel igen jól lehet keresni vele. Ha mind a ketten húszon évesek lennétek , azt mondanám, hogy kérdezd meg őszintén, hogy érted bevállalna-e egy másik állást, pár hónap "járás" után. De 17 vagy, tehát kell neked is a tapasztalat, ő pedig 31, tehát vagy család alapításon gondolkozhat már, vagy ha nem, akkor egyedülálló akar maradni, tehát neked sehogy nem adhatja meg azt, amit igazán szeretnél. Természetesen nyugodtan flörtölhetsz vele, és maradjatok barátok, mert jó, ha van egy ilyen ember, akit így szeretsz.

"imádom, mint embert" : nos, ha barátot (pasit) szeretnél, nem csak emberként kell imádnod, hanem férfiként is, mert mi férfiak erre is különösen vágyunk.

Remélem segítettem.

21/F

2010. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi hogy irtál. Tudom hogy ez nem lehet hosszú távú, hiszen már szóba került, illetve azt is tudom hogy nem illünk egymáshoz már csak kor miatt sem, dehát a kémiával nem lehet mit tenni. Őszintén szólva nekem az a célom, hogy jól érezzem magam vele, illetve neki is, csak nem tudom mit kéne tennem hogy semmikép se szeressek belé, emiatt félek nagyon, mert szerelem után már barátság sem lehet.
2010. dec. 15. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:

megvárja, míg 18 leszel, hogy mehessen a szex (vagy nem várja meg) de szerintem simán nyitva van a szeme a korabeli lányokhoz, megvannak a hajón is biztos az ilyen "kötelékei", mint te

szerintem nem érdemes nála leragadni

ő játéknak való

2010. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Keeper ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem is megvannak a maga kalandjai a hajón, 8 hónap elég sok idő. Jól érezheted magad vele bármikor, viszont úgy, hogy ne szeress belé, nehéz. Legjobb ellenszer, ha találsz egy másik rendes férfi egyedet, és barátoddá fogadod. (mai fogalommal élve: bepasizol valaki mással)

Lényeg, hogy jobban beleszeress másba, és akkor ezzel a bizonyos mixer pasival nem kell szerelmes dolgokat művelni, csak jól érezned magad.

Ja, és olyan pasit keress, aki emiatt nem féltékenykedik. :) Sok sikert!

2010. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel, hogy könnyű mondani hogy "keress". Ez nem ilyen egyszerű..
2010. dec. 16. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó ilyet olyasni.

Én is pont 14 voltam, a párom 29. Nekem is sokan mondták, hogy neki család kell (egyáltalán nem kattogott a biológiai órája) és nekem még kell a tapasztalat. Mindig mondtam nekik, hogy én szeretem és ő is engem, de közben meg hagytam, hogy az történjen, amit akar a sors, lesz belőle valami vagy nem.


Most itt vagyunk 14 éve együtt, 2 éve házasságban és azóta szeretjük egymást.

Nekünk azért volt jó, mert egy városban laktunk, kb. 15 perc kocsikázásnyira.

Ha te úgy érzed, hogy ez nem éppen tartós kapcsolat és nem érdemes várakozni rá hónapokat (azért a szerelemmel együtt jár, hogy hiányzik a másik, 8 hónapot várni nem kis idő), akkor ne tervezz komolyabbra.

De én most is csak azt tudom mondani, hogy próba cseresznye!:)) majd eldől, mi lesz az egészből

28N

2010. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Istenem! Pont szinte ugyanebben a szituációban vagyok benne én is, csak a fiú 20 éves, és nem 31. ŰŰŰ, ugyanezeket élem át, amit te a leírtak alapján, és az a helyzet, hogy lövésem sincs mit tegyek, mert ha bekopogtat álmaid férfija, de ott az a 1000 mittoménmennyi kilométer (Svájc), akkor itt a vég.

De amúgy szerintem vannak olyan fiúk, akik megválogatják az egyéjszakás kalandjaikat (legalábbis bízom abban, h vannak ilyenek). Nálunk se volt még csók se semmi, de ugyanez a szituáció. Én is leírtam a problémám, amire egy nagyon értelmes válasz jött ami így hangzott: te hány éves vagy? De igazából egyik szemem sír, a másik nevet, hogy nem csak én vagyok ebben a szerencsétlen helyzetben. =) Boldog karácsonyt!

2010. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!