Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatba vki segíteni?

Távkapcsolatba vki segíteni?

Figyelt kérdés
A barátnőm pesti én szombathelyi vagyok.akárhogy is nézem egy 250 km körül van.beszéltem szüleimmel is,hogy lenne ez a dolog.apám mondat hogy nekem msot a tanulásra kell koncentrálnom,ne is reménykedjek bent hogy 2 hetente én pestre járkálok vonattal mer ezt ő nem fogja támogatni.NYáron nem vtam melózni és azt mondta fiam valamit valamiér alapon működik ez nálam.Azt mondtakb 4-5 hetente mehetek fel,meg h ő is egyszer lejöhet.Tartható egy kapcsolat igy?tapasztalatok?
2010. aug. 25. 12:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%

"Távkapcsolatba vki segíteni?" ? Kínai bevándorló vagy? Esetleg csak nem tudsz pár normális mondatot megfogalmazni, és leírni?

Igaza van apádnak. Tényleg tanulnod kellene.

2010. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Van remény..én egy évig éltem távkapcsolatban 450 kilóméter..én nem utaztam, ő jött havonta kétszer, egy év után nem bírtuk tovább egymás nélkül és dönteni kellett ki rúgja fel az életét..én tettem.. összeköltöztünk.így ismét eltelt egy év együtt...megérte, azóta már össze is házasodtunk, működik a dolog..érdemes volt kiböjtölni:) várjuk a közös bébit is..kitartást!!Szerelemben nincs távolság, és nincs lehetetlen csak tehetetlen ember van..
2010. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Rengeteget fogtok változni és, mivel ez egymástól távol történik garantált, hogy különböző irányba.


Kialakult személyiségeknél, felnőtteknek több esélyük van távkapcsolatra, az ő példájuk ne is legyen mérvadó.

2010. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Fehérvári vagyok, én besegíthetek a távkapcsolatba, Pest 60 km ide. Esetleg Neked egy helyi szombathelyi leányzó is besegítene ... :) (----> érdekes volt a kérdés feltevése, olvasd csak vissza! :)

Komolyra fordítva: rajtatok múlik. Mik az igényeitek, meddig tudtok nyújtózkodni a takarótokkal. Saját tapasztalat: egy ideig működik.

2010. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Működhet!

Dolgozz, pl újság v szórólap hordás, segíts pénzért másoknak, sulit ne hanyagold, aztán tuti engedni fogja :)

Ha érdekel az én történetem ezzel kapcsolatban, bátran írj privátban :)

2010. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Én párom Jelenleg Londonban dolgozik él,havi egyszer kétszer találkozunk,ahogy megtudjuk oldani,és igen működhet,mondjuk mi előbb együtt éltünk sokáig,csak most van ez a dolog,de a távolság egy tényező sok más tényező befolyásol egy párkapcsolatot.
2010. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Olyanok minek írnak be ide, akik a távkapcsolat teljesen más fajtájában élnek? Marhára releváns az adott helyzetben egy olyan ember véleménye, aki már korábban pl. együtt élt a párjával, és az később költözött külföldre... agyrém...


Ez a helyzet nyilván egy chates tiniszerelem, vagy ahhoz hasonló. Éppen ezért írtam korábban, hogy egy illúzióra épül... egyáltalán találkoztatok már?

2010. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Én is pesti vagyok, és a barátom is szombathelyi. Meg is lepődtem hirtelen, de tudom, hogy nem te vagy az. :D Mi hetente találkozunk, hiszen hétvégén nem kell tanulni, de sajnos ezt iszonyatosan nehéz megértetni és megetetni a szülőkkel fiatalon. Sajnos az emberek többsége képtelen felfogni, hogy egy pesti dugóban is lehet 3 órát állni, amikor csak a város másik végéig mész, és ezzel a lendülettel el is vonatozhatsz egy másik városba. Fogalmam sincs, hogy miért, de a legtöbb szülőnek ez a távolság már a világ végét jelenti, és betegesen képtelenek leszámolni ezzel a tévhittel.


Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy vidéken (szombathely) ez fokozottan igaz. Mi már 21 évesek vagyunk, az én szüleim sok éve nem szólnak bele a dolgaimba, de a barátom szülei a mai napig totál begőzölnek, ha eljövünk Pestre. Persze, nincs beleszólásuk, de úgy viselkednek, mintha legalábbis az USAba uatztunk volna, röhejes......... Én már csak forgatom a szemem, mert ugye minket nem tudnak visszafogni.


Na de nem volt ez mindig így. 15 éves koromban volt egy távkapcsolatom, akkor Budapest-Pécs vonalon. Az ugyanolyan messze van, mint Szhely... 4 évig tartott, a fiú 18 volt és ISZONYÚAN meg kellett küzdeni a szüleivel. Ott a fokozatosság segített, hogy hetente találkoztunk, a szülők morogtak, mi meg leszartuk (mindig ő jött hozzám). Aztán elkezdték mondogatni, hogy jövő hónaptól csak kéthetente, háromhetente, havonta. Barátom meg közölte velük, hogy 18 éves, oda megy ahova akar, és nem hagyja, hogy ezt elcesszék. Amíg jól tanul, addig ne szóljanak be.


Talán neked is ezzel kéne megpróbálkozni. Hogy hagyjanak titeket hétvégente találkozni (ha a lány szülei engedik hogy ott aludj, persze másik szobában), és te cserébe megígéred hogy x tanulmányi átlagot tartasz. Hogyha ez nem sikerül, akkor önként lemondasz az utazásról, amíg fel nem hozod magad arra a szintre. Szerintem ez járható út, csak kellőképpen határozottnak kell lenned. Na és spórolj a napi kajapénzen meg egyebeken, mert 3600forint a retúr...


21/L

2010. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatról kérdezett hogy működhet -e. Hát Mo,és London elég táv,de mindegy tököm tele van hogy az ember normálisan válaszol egy kérdésre jönnek az okos kötekedök,nyilvános oldal,vagy te döntöd el hogy ki mire válaszolhat na ez az agyrém.Komolyan ez gyk is átalakult egy cset.hus,kötekedős sértegetős szinvonalra.
2010. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Imádok kötekedni, szemet szúr az analógiák teljes figyelmen kívül hagyása.

Simán élménybeszámolós dicsekvés a válaszok többsége, nyílt üzenőfalként.

2010. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!