Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó anya vagyok? Bővebben lent.

Jó anya vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

21 hónapos a kisfiam. A férjem jelenleg munkanélküli. Csak gyest kapok. Pestre járok suliba, 3 hetente szombaton. Most lenne egy munkalehetőségem, csak nagyon aggódom. H-P ig kell dolgoznom 9től 5ig. este 7óra lenne, mire hazaérnék. A hétvégéim szabadok lennének. Úgy érzem, hogy ha elfogadom a munkát, rossz anya leszek, mert nem tudok úgy foglalkozni a kisfiammal, ahogy azt kellene... Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek. Fontos lenne ez a munka a pénz miatt, de a kisfiam is nagyon nagyon fontos nekem. Nem tudom mit tegyek!!!

Segítsetek....


2010. aug. 24. 23:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek benneteket! Miért hiszitek hogy csak az a jóanya,aki éállandóan a gyerekévek foglalkozik. Sokkal önállóbb lesz az a gyerek,akivel nem foglalkoznak állandóan,hanem hagyják egyedül játszani. Bővn elég,ha este beszélgettek-játszotok együtt. Nem mellékes az sem,hogy az anyagi helyzetetek is jobb lenne.

3 gyerekes anyuka,aki dolgozott a gyerekei mellett. Mindegyik elég sokra vitte az életben.

2010. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!! Nekem furcsa lesz itt hagyni a kicsit, mivel nagyon sokat vagyunk együtt. Tud egyedül játszani, sőt velem nem is játszik, de nagyon nagyon anyás... és félek, hogy huzamosabb ideig nem lesz el az apukával...
2010. aug. 25. 00:00
 13/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Eleinte biztosan keresni fog,de összeszoknak majd az apukával is. Nem kell ezért félned vagy idegeskedned. A kicsik gyorsan alkalmazkodnak az új helyzetekhez.
2010. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Eleinte furcsa lesz, de megszokjátok mindketten a kicsi is és te is. Rendben lesz minden, fel a fejjel, csak pozitívan és nem lesz semmi gond.
2010. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én a 23:57-es vagyok. Ugyanígy érzek amúgy mint a Kérdező. Pedig tudom, hogy nem lesz gond, mi is túléltük az anyutól való "elszakadást", de egyelőre én is rettegve gondolok arra a napra, mikor először marad egyedül az oviban :(((
2010. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Akkor más országok lakói mind rossz anyák? Csak Magyarországon lehet 3 évig otthon maradni, máshol 1 év után vissza kell menni, vagy max 2 év, de a 2. már igen kevés pénzből. Manapság már mindenhol ritka azért az a felállás, hogy apuka dolgozik csak, anyuka meg a gyerekeket neveli. A gyereked meg figyeld meg a 2. naptól ellesz nemhogy az apjával, de bárki olyan személlyel, aki kedves vele, szereti. Bölcsibe nem mehet? Az lenne a legjobb neki, nem kisbaba már, nem elégíti ki,hogy egész nap egy felnőttel játtszon.
2010. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a férjed marad otthon a gyerekkel.
2010. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Jó ötlet a bölcsi, csak nálunk sok a jelentkező, és sok a várakozási idő is. Meg munkáltatóit kell vinni, hogy anyuka, és apuka dolgozik. Na most nálunk apuka nem dolgozik. Pénteken megyek be megbeszélni a részleteket. Szept. 1 től kezdenék. Tegnap kaptam ezt az álláslehetőséget.
2010. aug. 25. 00:16
 19/27 anonim ***** válasza:
Vannak kiskapuk, érdeklődj utána, de barátnőm is bölcsibe tudta adni a kisfiát, pedig nem dolgozik hivatalosan, csak otthon készít dolgokat amiket elad, de erről nem tudott igazolást beadni, az biztos. Lehet mások tudják hogy megy ez, de ha pl. azt mondod a férjed most lesz vállalkozó? Vagy kis helyen laktok, ismernek benneteket?
2010. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élünk, jóformán mindenki ismer mindenkit...
2010. aug. 25. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!