Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó anya vagyok? Bővebben lent.

Jó anya vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

21 hónapos a kisfiam. A férjem jelenleg munkanélküli. Csak gyest kapok. Pestre járok suliba, 3 hetente szombaton. Most lenne egy munkalehetőségem, csak nagyon aggódom. H-P ig kell dolgoznom 9től 5ig. este 7óra lenne, mire hazaérnék. A hétvégéim szabadok lennének. Úgy érzem, hogy ha elfogadom a munkát, rossz anya leszek, mert nem tudok úgy foglalkozni a kisfiammal, ahogy azt kellene... Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek. Fontos lenne ez a munka a pénz miatt, de a kisfiam is nagyon nagyon fontos nekem. Nem tudom mit tegyek!!!

Segítsetek....


2010. aug. 24. 23:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát van egy apukája aki otthon marad vele nem? Akkor lennél rossz anya, ha nem akarnál neki mindent megadni, és ahhoz hogy ezt megtehesd pénz kell, ahhoz meg meló!
2010. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég rossz helyzet. De én azt mondom, (elhanyagolt kamaszként) hogy válaszd a munkát. A kisfiú/kislány nem fog emlékezni erre a korszakra, én sem emlékszem mi volt 5 éves korom előtt. De később törődj vele sokat, és ne a munkának élj. Ez az én egyéni véleményem, ha valaki mást mond, azt is tiszteletben tartom! :)

15/F

2010. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Vállald a munkát! Legalább több mindent megtudsz adni a fiadnak:) És büszke lesz Rád a férjed, és a kisfiad is:)

Amúgy elég sokan dolgoznak, akinek kisbabájuk van, van akinek még nincs 20 hónapos a gyereke és dolgozik:)

nem leszel rossz anya! Sőt, jó anya leszel, és amúgy is az vagy:) ne aggódj

2010. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
96%
Pénz nélkül nincs élet... - ba*ssza meg... bár lenne. Egy ilyen picinek viszont még az anyja - vagy a szülő mellett a helye. Ha a férjed otthon van, akkor szerintem semmi gond nem lesz. Meg lehet oldani, sok apa van otthon a picivel, mert máshogy nem tudják megoldani anyagilag. Nehéz helyzetben vagy, de úgy látom nincs más választásod, mint hogy elfogadd. Egy pici mellett kell a pénz, sajnos. Amaz is kéne, de minden romantikát félredobva sajnos meg kell élni valahogy... :(:(:(
2010. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozz..:) 9-től 5-ig egy két éves mellett?Nem rossz lehetőség.

Anyum is elszalasztott egy nagyon jó lehetőséget miattam,és most látjuk a kárát:ingyen utazhatnék a VOLÁN-nal(busz),de mostmár ez a lehetőség nem él.Anyum is megbánta!

Jobb,ha kipróbálod(kevesebb eséllyel bánod meg,de jön belőle pénz)

Rosszabb,ha nem próbálod ki(megmarad a kérdés:mi lett volna,ha elválaltad volna a munkát?

Mérlegelj!

A kisfiad lehet másokkal is,meglehet oldani..ő is elszakadna tőled mindig egy kis időre,és megszokná,hogy másik közösségben van,és nem állandóan veled!

2010. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!!! Csak tiszta lelki beteg vagyok... Annyira fáj, hogy ilyen picin magára kell hagynom... és nem lehetek mellette, amikor szüksége van rám...
2010. aug. 24. 23:53
 7/27 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy kétségeid vannak, és fáj a szíved a vele töltött időért, de sajnos muszáj lesz dolgozni menned!

Most ezzel tudod a legjobbat tenni neki, és nektek!

Hátha talál a férjed valamit hamarosan. Olyan létbizonytalanság van, hogy nem szabad egy lehetőséget sem elhalasztani.

2010. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Vállald el nyugodtan a munkát! A sógornőm 18 évvel ezelőtt mindkét gyerekét 9 hónaposan bölcsibe adta, mert sikeres orvos volt, és nagyon várták vissza, és ő visszament. Nem lett lelki sérült egyik gyereke sem, imádják egymást :)
2010. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek a válaszokat!!!!!!! Sokat segítetek!!! KÖSZÖNÖM!!!!
2010. aug. 24. 23:55
 10/27 anonim ***** válasza:
Jaj, menj dolgozni, nem lesz semmi baj. :) Főleg hogy a pici még otthon is lesz apával. Én is beírattam lányomat bölcsibe, de nem vették fel, pont 20 hónapos lett volna, mikor kezdené. Én is csak gyest- fogok kapni nemsokára, hát nem is tudom mi lesz. :( Pedig a férjem dolgozik.
2010. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!