Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Különc vagyok? Nem hiszem!

Különc vagyok? Nem hiszem!

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok, de nincsen olyan igazi barátnőm.Én nem járok szomszédolni, nem járok bulizni, van egy nagy fiam, van férjem, kertes házunk, engem ezek lefoglalnak.Vannak kutyáink, van állásunk, stb.Én mindig találok itthon melót, nem is lenne időm szomszédolni.De kertvárosban lakunk, már észrevettem, hogy szóváteszik, hogy én soha nem járok át senkihez.De egyszerűen nincsen igényem ilyenekre.Engem kielégít a család ha összejön, a háztartás, a munka.És mégis úgy érzem, hogy ezért megszólnak, azt hiszik nagyképű, különc vagyok.Pedig nem igaz, csak jó a házasságom, a férjem egyben a legjobb barátom is, egyszerűen nem vágyom a felszínes barátságokra.De meg sem akarok senkit bántani, pedig előbb utóbb valaki megsértődik, amiért kívülálló vagyok.Komolyan azt hiszem, hogy féltékenyek ránk.Mi a férjemmel szinte össze vagyunk nőve, már 10 éve nem hiányzik senki, főleg a sznob ismerősök.Most is inkább itt ülök a gép előtt, mint a szomszéd nő kerti partiján dicsérjem a férjét, aki csalja fűvel-fával a feleségét, meg ő is a férjét.Különc lennék?
2010. aug. 24. 23:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Tudod te, mi az az orgia?
2010. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Mi is pont így vagyunk mint ti!!! Iszonyatosan jó a házasságunk és nekem sincs szükségem másra, mindig van elfoglaltságom, föleg mióta a pocimban van a szemünk fénye :)

Ne törödj másokkal, csak irigyek, én jókat mosolygok az ilyenen!

22/L

2010. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem, kérlek világosíts fel!
2010. aug. 24. 23:29
 14/26 anonim ***** válasza:
83%

Az a bajuk, hogy olyan boldog vagy, amilyenek ők szeretnének lenni!!! :D:D

Senkinek sem vagy köteles magyarázkodni, amiért Te így érzed jól magad! Nyaljon sót a sok sznob álszent!

Úgysem származik semmi károd az ő pletykájukból, ha nem tartozol "igentisztelt" köreikbe!

Tudod mivel tudsz visszavágni?

Továbbra is nélkülük lesztek boldogok!!! :D:D:D

2010. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat!
2010. aug. 24. 23:31
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nem vagy különc, de kizársz az életedből olyan élményeket, amiről egyelőre nem is tudod, hogy szereted-e őket, vagy nem. Kellenek ilyen "hangulatok" az életbe, hogy érezzük, mi jó , és mi nem. (egy disco után is milyen jó hazamenni a csendes lakásba, és aludni egy jót) :)))


Egyik kollégám volt (van) ilyen cipőben. Most 44 éves. Kirepült az egyszem lányuk, és a feleségével amolyan "maguknak valók" voltak mindig is, barát egy szál se. Most a feleségétől válnak, a kollégám meg ott van egyszál magában, még az sincs, akivel egy sört megigyon, nekem önti ki a szívét (munkaidőben). Szóval jó a jó családi élet, de nem kell begubózni sztem.


Judit.

2010. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

ööö igen különc vagy ugyanis manapság a 20 dolláros bájmosollyal jópofizni a divat, meg előadnia a jajj hát képzeld mi olacba voltunk majmot meg hasonlók.. XDD

le kell őket carni :)

2010. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy megkérdezem, de ha nem jársz át sehova, akkor honnan tudsz ennyi infót a szomszédokról?
2010. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

23:38

Mondom kertvárosban lakunk!

Szerintem ezzel mindent elmondtam.

2010. aug. 24. 23:41
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"És mégis úgy érzem, hogy ezért megszólnak, azt hiszik nagyképű, különc vagyok."

"nem vágyom a felszínes barátságokra."

"Komolyan azt hiszem, hogy féltékenyek ránk"


Érzed, hiszed... de nem tudod. Egyáltalán ha ennyire elzárkózol tőlük, miből gondolod, hogy felszínes emberek, hogy nem ugyanolyan értékesek és értelmesek mint amilyennek magatokat látod? Azt megértem, ha kielégít a családod, és nem vágysz társaságra, de miért kell ennyire leszólni azt, aki kedvesen invitál? Örülj neki, hogy jól sikerült a házasságod, de ez szerencse kérdése is, nem kell megvetően beszélni azokról, akiknek nem minden jött össze! Arról nem beszélve, hogy nem csak azért járnak emberek társaságba, mert szar a házasságuk, mi például nagyon jól érezzük magunkat kettesben és barátokkal is. Te nem vágysz társaságra, nem olyan a természeted, nincsen ezzel semmi baj, de nem kell ősellenségnek tekintetni mindenkit, aki barátkozni próbál veletek. Nyilván szimpatikusak vagytok nekik. Ha lett volna gyerekszobátok, fognátok egy üveg italt és egy desszertet, átmennétek egyszer a szomszédba, megköszönnétek a sok meghívást, és elmesélnétek nekik, hogy jól érzitek magatokat kettecskén, nem vágytok társaságra. Tutira nem zaklatna többé senki, és nem is kellene többé azon morfondíroznod, hogy utálnak vagy sem.

2010. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!