Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Különc vagyok? Nem hiszem!

Különc vagyok? Nem hiszem!

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok, de nincsen olyan igazi barátnőm.Én nem járok szomszédolni, nem járok bulizni, van egy nagy fiam, van férjem, kertes házunk, engem ezek lefoglalnak.Vannak kutyáink, van állásunk, stb.Én mindig találok itthon melót, nem is lenne időm szomszédolni.De kertvárosban lakunk, már észrevettem, hogy szóváteszik, hogy én soha nem járok át senkihez.De egyszerűen nincsen igényem ilyenekre.Engem kielégít a család ha összejön, a háztartás, a munka.És mégis úgy érzem, hogy ezért megszólnak, azt hiszik nagyképű, különc vagyok.Pedig nem igaz, csak jó a házasságom, a férjem egyben a legjobb barátom is, egyszerűen nem vágyom a felszínes barátságokra.De meg sem akarok senkit bántani, pedig előbb utóbb valaki megsértődik, amiért kívülálló vagyok.Komolyan azt hiszem, hogy féltékenyek ránk.Mi a férjemmel szinte össze vagyunk nőve, már 10 éve nem hiányzik senki, főleg a sznob ismerősök.Most is inkább itt ülök a gép előtt, mint a szomszéd nő kerti partiján dicsérjem a férjét, aki csalja fűvel-fával a feleségét, meg ő is a férjét.Különc lennék?
2010. aug. 24. 23:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy vagy különc!te egy olyan ember vagy,aki nem szeret jópofizni..én is ilyen vagyok,és sokan vannak még ezzel,elhiheted.Falun is így van,nem csak kertvárosban.
2010. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy. Ha Neked így jó, akk csak azért ne változtass, h ne tegyék szóvá...

Grat. Nektek.(:

2010. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha eddig sem érdekeltek a szomszédok, ne most érdekeljen hogy pletykálnak. Ha neked így jó akkor hagyd így
2010. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én pont ilyen vagyok,nem szeretek szomszédolni,és lekötnek az itthoni dolgok. Anyukám tökéletes ellentéte vagyok. Ő mindennap átmegy a szomszédba,este beszélgetni és játszani a kisgyerekekkel,amit a mai napig nem tudok megérteni,hogy miért jó:S
2010. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem vagy különc, pedig én pont az ellentéted vagyok. :) A körülményeink stimmelnek ,abban vagyok az ellentéted,hogy nekem (nekünk) sok barátunk van, az igazi jó barátok kb. 10-12-en vannak (ezek párok), és nekem nélkülük sokkal szegényebb lenne az életem. (érzelmileg).
2010. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Csak már tényleg gáz, mert mindig rákérdeznek, hogy miért nem mentünk át.És ez már annyira zavaró volt a múltkor, hogy a férjem rávágta, hogy azért, mert mi éppen szeretkeztünk.De csak poénból mondta, de rögtön megfagyott a levegő...Nem értem, miért kell magyarázkodnom, hogy nem akarok dorbézolni, meg orgiákon részt venni.
2010. aug. 24. 23:20
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Egy kerti party nem dorbézolás meg orgia. Ideje lenne nyitnotok... :) Legalább egyszer kibírható.
2010. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Vannak társaságkedvelő emberek, meg vannak, akik elvannak kizárólag a családjuk társaságában. A szomszédok az előbbi típusba tartoznak, te meg az utóbbiba. Szerintem nem fújnotok kellene egymásra, hanem amikor legközelebb hívnak, kedvesen megmondhatod nekik, hogy köszönöd szépen a meghívást, de te amolyan otthonülős típus vagy, nem szívesen mozdulsz ki. Akkor nincs sértődés egyik részről sem, és többé nem ostromolnak meghívásokkal.
2010. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát itt a szomszédban pont dorbézolás, meg orgia.Szerinted honnan vettem?
2010. aug. 24. 23:24
 10/26 anonim ***** válasza:
Én sem járok soha szomszédolni. Mindenkivel barátságos vagyok,ha összetalálkozunk,vagy beszélünk a kerításen keresztül,ha éppen egyszerre vagyunk kint a kertben. De ettől többre nem tartok igényt. A jóbarátságban sem hiszek. Csak addig barátok,amíg nem kerülünk bajba. az első férjem rákos lett. Már a betegsége alatt is elmaradoztak a barátok, a halála után pedig meg is szünt a barátság. Azóta nekem nem kellenek "igaz" barátok. Elég a családom.
2010. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!