Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek, mit...

Hogyan viselkedjek, mit tegyek, amikor megkapom azt a kérdést, hogy "Van már barátod?"?

Figyelt kérdés

Nincs barátom, nem is volt soha.

Nagyon félénk és bezárkózó vagyok, és nem vagyok túl érdekes mások számára, viszont megvan a kis baráti köröm.

Fiú barátom sincs, nem is volt, nemhogy még barátom!

Nyitnom kellene a többiek felé, különösen a fiúk felé, de nem megy, mert akárhányszor nyitottam, mindig csak rossz jött ki belőle. Soha semmi jó nem származott belőle.

És most, hogy egyre jobban idősödök, egyre jobban maradok ki mindenből. És ahogy egyre jobban lekések mindenről, egyre jobban fusztrál a dolog, ami mégjobban rányomja a bélyeget a baráti kapcsolataimra.

Mindenki megkérdezi, hogy "Van már barátod?", és akkor én meg ott állok és mondom, hogy nincs. Erre vagy az a másik kérdés, hogy "Van már szerelmed?", ott állok feszengve, meg elpirulva, és mondom, hogy nincs, mert tényleg nincs, de nem tudom, hogy miért feszengek meg mosolygok kényszeresen. Amikor ezen túljutottunk, és mindenki megjegyzi, hogy "Biztos hogy van, csak titkolod.", utána jön az "XY-nak már van barátja/barátnője", amitől ott rögtön sírógörcsöt kapnék legszívesebben, olyan megalázó.

Mit tegyek?


2021. jún. 3. 15:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan érzek, csak srác vagyok. Voltak, vannak csaj haverjaim, de valahogy mindig úgy jártam, hogy ha tetszett valaki, vagy jobb pasi kellett neki, vagy amúgy akár szimpatikus is voltam neki, csak volt már párja.


Valószínűleg annyira nem vagyok zárkózott, mint a leírás alapján te, de ugyanúgy lassan kezdem az egészet szégyellni, plusz halálosan tud idegesíteni, amikor mindenféle szépet mondanak rólam a rokonok ("De jól nézel ki!"), közben meg ezek nem igazak, én pl nem vagyok jóképű, nem vagyok magas, úgy en bloc nem vagyok egy jó parti, nem tudom, mit látnak bennem a rokonok.


21F

2021. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi alacsony önbecsülésű válaszoló van, aki nem tekint magára férfiként/nőként...
2021. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
4%

Ha valaki megkérdezi, hogy van barátod, usd el egy poénnal.

Pl.: nincs, de na hari, nem vagy az esetem. Ha veszi a lapot, jót nevettek, és leesik neki, hogy nem akarsz erről beszélni.

Vagy ha valaki nagyon erőlteti, kérdezz te is valami magánjellegűt, amire kellemetlen válaszolni.

2021. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
43%

"Nyitnom kellene a többiek felé, különösen a fiúk felé, de nem megy, mert akárhányszor nyitottam, mindig csak rossz jött ki belőle. Soha semmi jó nem származott belőle."


Ezt hogy érted? Milyen rossz származott belőle? Visszautasítás?

2021. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A tapasztalat neked negatív? Jó dilis vagy. :)
2021. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!