Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódnál a lányodba, ha...

Csalódnál a lányodba, ha kiderülne, hogy bulimiás?

Figyelt kérdés
pl, hogy nem bízott meg benned, csalódás lenne számotokra?
2021. máj. 26. 19:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Magamban csalódnék, hogy nem bízott vennem, hogy segíteni tudnék és nem tűnt fel korábban.
2021. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Miért a lányomban csalódnék ezért? Ez nem valami nemi betegség, hogy szegény könnyű vérű lett és bekapta, hanem súlyos lelki okai lehetnek. Magamban csalódnék inkább ahogy az első válaszoló is írta
2021. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem csalódnék, hanem minden erőmmel azon lennék hogy meg ne haljon szegény! Te talán tökéletes vagy??
2021. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, eljutottál már orvoshoz? Ha igen, jó úton vagy a gyógyulás felé. Ha nem, akkor szólj a szüleidnek még ma.
2021. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
30%
Nem csalódnék, megoldást keresnék. Elsőkkel ellentétben én nem csalódnék magamban. Miért kell hibást keresni? A legtöbbször a szülőknek semmi köze ezeknek az állapotoknak a kialakulásához, vagy ha igen, leginkább nem szándékos, ami persze nem mentesít senkit. De nem kell egyből mindenkinek a kardjába dőlnie és sajnálkozni, hanem meg kell találni a megoldást.
2021. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Hát, sajnos én is így gondolom, hogy anyu inkább önmagában csalódna, ennyit meg nem érne meg az őszinteség.

2021. máj. 26. 20:17
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
De ne ez legyen a tanulság ebből, hogy akkor nem fordulsz hozzá. Sosem késő! Lehet el fog ezeken gondolkodni, de örülni fog végül annak, hogy ha később is, de bizalmat adtál neki. Szólj nyugodtan!
2021. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, szerintem mindenképp el kell mondanod a szüleidnek! Ez egy halálos kimenetelű betegség is lehet, nagyon súlyos problémákat okozhat, mindenképp kezelés szükséges pszichiáterrel, ill. pszichológussal.

Az #5-ös válaszolóra reagálva pedig, egyáltalán nem igaz, hogy a szülőknek semmi köze ezekhez ez az állapotokhoz! A családi háttér, környezet igenis nagy szerepet játszik az evészavarok kialakulásában, nem véletlenül szoktak családterápiát is javasolni/előírni a kezelésnél.

2021. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Én már felnőtt vagyok(20 éves), csak még itthon lakom,egyetemista vagyok.
2021. máj. 26. 20:26
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

(#8-as vagyok)

Ó, bocsánat, a korodat nem tudtam. Így már más a helyzet, de szerintem lehet, hogy ezt akkor is el kellene mondanod neki valahogy. Én egyébként 19 éves vagyok és anorexiával küzdöm, szóval tudom, hogy nem egyszerű ez az egész. Én nem igazán vagyok jó kapcsolatban a szüleimmel, de így is megmondtam nekik (pontosabban a pszichológussal együtt mondtuk el nekik, egyedül nem tudtam volna közölni)

2021. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!