Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés özvegy anyóssal?

Összeköltözés özvegy anyóssal?

Figyelt kérdés
Anyósom (76) özvegyen maradt. 2 hete halt meg az apósom. Nagyon magányos, tényleg csak a férje volt neki, teljesen maga alatt van, egész napokat sirdogál. Megkérdezte a férjem, hogy nem-e költözhetne hozzánk legalább ideiglenesen? Rajtam áll a döntés. Jó viszonyunk van és nagyon sajnáom szegény asszonyt, de ezzel ugyanakkor a saját "szabadságomat" is feladnám. Két szobás lakásban élünk, de az egyiket nappalinak használjuk, max ott tudna aludni kihúzható kanapén. Nyugdíjas, folyton otthon van, így mégis állandóan össze lennénk zárva. Nem akarok kegyetlen lenni, de ez nekem kicsit sok lenne. Ugyanakkor ha nemet mondok nagyon nagy bűntudatom lesz. Az nem megoldás, hogy mi megyünk hozzá, a munkánk helyhez köt minket, noha nála van 4 szoba is.
2021. máj. 10. 01:54
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
80%
Biztos nem engednek meg .... Max ha lenne külön hely az udvaron , nyári konyha vagy valami amit át lehet neki alakítani de egy fedél alatt nem.
2021. máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
78%
6-os inkább legyek érzéketlen, minthogy válóperre kerüljön a sor. Én biztos nem kerülgetném, és idővel biztos rá nyomná a bélyegét a család életére, mert biztos vagyok benne hogy ez az "ideiglenes" lehet csak beetető szöveg a férjtől, mert nem merte kimondani a "végleg" szót. Ki akarná egész nap a bőgő anyósát kerülgetni?!
2021. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
83%
Esélytelen
2021. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
22%
12, 98 óta élek probléma nélkül az anyósommal. Lehet, hogy több válsz te, mint én.
2021. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
73%
Biztos nem, ugyanis nem akarok házasodni, pontosan az ilyen dolgok miatt se. Elég volt a párkapcsolatokban tűrni az "anyóst", nemhogy így, még menekülni sem tudnék. Nem dúlnám fel a házasságomat és a családom életét sem miatta.
2021. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
88%
Látogassa minél gyakrabban a férjed, csináljatok közös programokat, de egy kétszobás lakásba költöztetni hozzátok az teljesen nonszensz. Biztos, hogy katasztrófa lesz ennek a vége. Én az anyukát sem teljesen értem, hogy neki ez miért lenne jó. Ha túl nagy a ház, vagy a közös emlékek megnehezítik az ott élést, akkor adjátok el és segítsetek venni neki egy másikat.
2021. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
60%
Cselekedj úgy ahogy szeretnéd, hogy a férjed cselekedjen hasonló helyzetben a te anyukáddal.
2021. máj. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 Miss Endzsi ***** válasza:
66%
Barátom apukája meghalt, barátom örökölte a házat, az anyja már az új barátjával van. Tisztában vagyok vele, ha ő meghal nálunk fog élni, de ez kertes ház, külön szobája van és még bővíteni is akarjuk addigra, valamint nagyon jó fej is, tehát nem bánom. Kis lakásban semmiképp ne csináljátok ezt.
2021. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaki megéri ezt az életkort, akkor ilyen élethelyzet szinte törvényszerűen bekövetkezhet.Nincs igazán jó megoldás, mert az összeköltözés kisülhet jól meg rosszul is. Az ember változik, idősen meg gyors változás is bekövetkezhet.
2021. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Lehet látogatni, de nem pesztrálnám a nap 24 órájában. Se nem kerülgetném. Nem rúgnám fel a saját megszokott életem

2021. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!