Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt vagy van ismerősöd/család...

Volt vagy van ismerősöd/családtagod börtönben?

Figyelt kérdés

Biztosan vannak itt is olyanok akiknek férje/fia/apja/testvére/barátja börtönben van vagy volt. Az érintetteknek ha kellemetlen a téma írjatok privátban, itt úgyis csak a trollkodás megy majd.

Ki hogy viselte? Milyen volt utána?



2021. máj. 6. 18:23
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Hát, nálunk bőven elég ha rossz ügyész fogja a dossziét, és növel az börtönbe jutási esélyeiden ha magyar vagy. Felfüggesztett jogsival vezetni azért nem pont ér 3év letöltendőt, vagy igen?
2021. máj. 6. 21:13
 22/60 anonim ***** válasza:
58%
ezek szerint de. nem kellett volna felfüggesztett jogsival vezetni, erre nem gondolt a kedves?
2021. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
96%
Volt ismerősöm börtönben, egy általa okozott közlekedési balesetért, amiben egy gyermek 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett. Nem ittas vezetés volt. Azt hiszem 8 hónapot töltött bent. Nagyon-nagyon rosszul érezte magát miatta, iszonyatosan megviselte. Emberileg teljesen megváltozott, összeroppant. Kb. 2 évvel ezelőtt meghalt, talán 40 éves volt. Miután kijött a börtönből szó szerint a halálba itta magát. Azt mondta, nem tud ezzel a tudattal együtt élni. Nagyon sajnálom, mert egy értékes ember volt.
2021. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
60%
3-as! Nagyanyád a kor áldozata, nem bűnöző. Tiszteletet érdemel csak.
2021. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
49%
#4, a hadifoglyokra gondolsz? Ők foglyok, mint a rabszolgák. Nem bűnözők.
2021. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
90%

A féltestvérem volt börtönben.

De életemben 2x láttam őt, szóval annyira nagyon nem érdekelt.

2021. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező (21-re), melyik országban éltek?
2021. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
88%

Igen a férjem.

Másfél évet volt bent jogerősen előtte egyet előzetesben.

Rablasert ült.

Hát nem viseltem Jól mert nagyon féltékeny volt. Mikor kijott minden rosszabb lett mert érkezett drogozni. Agressziv lett stb. Nem is tudom mit vártam de elso szerelmem volt, naiv voltam.19 eves voltam akkor. Már nem vagyunk együtt. Egy gyerekem van tőle.

2021. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
82%
Ja meg a dedapam is volt, 6szor is, kocsmai verekedesert meg lopott dolgokat adott el és lebukott 😀
2021. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim válasza:
77%
Egy ismerősöm volt lecsukva pár hónapig, drogterjesztésért.
2021. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!