Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy csinálja a feladatát?

Figyelt kérdés

Le kell adnia egy fotómontázst, holnap van a határidő. Még sok dolog hiányzik belőle, meg kell őket szerkeszteni stb, de ő épp Tv-zik, meg minden csinál, csak ezt ne kelljen. Hogy vegyem rá? Egyfolytában noszogatom, hogy álljon már neki, mert nem lesz ideje ma befejezni, de azt mondja, majd később..direkt ezért kelt fel reggel 7-kor, hogy csinálja, de nem teszi. Légyszí, segítsetek:S

22/L


2010. aug. 23. 12:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Mizujs? Neki állt már?

Jó, hogy segíteni akarsz, ha ez összejön később hálás lesz a "házisárkánykodás" miatt is...

Néha én is rosszul álltam dolgokhoz, párom rugdosott érte, persze képletesen, utána meg hálás voltam, hiába morogtam rá, hogy hagyjon, ez az én dolgom. Azóta más vagyok. :)

2010. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!